Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miben változtattatok mióta...

Miben változtattatok mióta vegán életmódot folytattok?

Figyelt kérdés

Nem fizikai tulajdonságokra gondolok, mint hogy energikusabbak lettetek, szebb lett a bőrötök, hajatok stb

Hanem hogy a személyiségetek, látásmódotok milyen irányba változott meg és hogyan?



2018. máj. 18. 20:05
 1/4 anonim válasza:
100%

Ugyan nem vegán, hanem vegetáriánus vagyok, de azért leírom ha nem gond:D

Nekem a családom többi tagja vált először vegává, és eleinte mondtam is, hogy "én soha a büdös életben nem leszek vega". Aztán egy idő múlva láttam videókat, hogy hogyan tartják az állatokat, és egyszerűen hányingerem volt attól, hogy megeszem.S látásmódom talán annyiban, hogy sokkal elnézőbb lettem, nem szeretem ha egy embert kikritizálnak, bántanak.

2018. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 1 éve vagyok vegán. Sokkal érzékenyebb lettem, mint előtte voltam.
2018. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy erted h erzekenyebb?
2018. máj. 25. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Én őszinte leszek egy fogadás miatt lettem 2 hónapra vegetáriánus de egyáltalán nem változott meg a véleményem a húsevéssel kapcsolatban

(Pedig egy vegánnal fogattam mert ő ebben hitt)

2018. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!