Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Mennyi ideig áll el...

Vegánok! Mennyi ideig áll el a hűtőben a növényi sajt?

Figyelt kérdés
A violife 2.5 kg os tömbbel szemezgetek, de ennyi tùl sok hogy 1 hét alatt elfoggyon, de ìgy gazdaságos megvenni. A rendes sajtok már 3-4 nap alatt elkezdenek penészedni megbontás után és ha ezis beindul ilyen hamar sajnálnám rá a pénzt. Tapasztalatok?

2018. júl. 17. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Húgom is vegán és violife sajtot vett csak éppen lapkás kiszerelésben.

De gondolom ezzel nem segitettem😅

2018. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam tejfehérje érzékeny így mindig van itthon növényi sajt, kb 1-2 hétig szoktam tárolni míg elfogy, semmi baja nincsen ennyi idő alatt.

Rajta van a szavatossági idő általában 1-2 hónapot írnak rá.

2018. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A violife nálam megrohadna, mert annyira műízű szar, hogy rá sem bírok nézni! És ehhez híven, HÓNAPOKIG ELÁLL!!!


Májusban voltam utoljára otthon MAgyarországon, hazahoztam Németországba egy csomag bontott violife sajtot. Múlthéten még mindig nem indult penészedésnek!!! Én nem tudom ez miből van, de nem is akarom tudni.


A házi, normális növényi sajtok szavatossága 2-3 hét, attól függően mit teszel bele.

2018. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eláll 1-2 hétig, de simán fagyaszthatod is kiadagolva :)
2018. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudtommal kókuszzsír a nagy része
2018. júl. 25. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!