Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Volt valaki a 2018-as Vegetári...

Volt valaki a 2018-as Vegetáriánus fesztiválon? Ha igen, mi a véleménye róla? Megérte elmenni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat ❤

2018. szept. 10. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Nem olyan volt mint amire számítottam, a "fesztivál" megnevezés szerintem nem illik rá, inkább rendezvény. De jobb volt összességére mint amilyennek képzeltem. Étel szempontból ott volt a Napfényes étterem, sok féle cukrászatból sütik/péksütik/csokik/fagyi. Vegán ételekből ingyenes kóstolók is. Voltak a veganizmusról előadások vegán aktivistáktól, főzés bemutatás, orvos véleményea vegánságról, a gyerekek vegánnak neveléséről (pozitív volt). Jóga órák. Hirtelen ennyi jut eszembe :D. Maga a hangulata nagyon békés és jó volt. Voltak buddhisták is, egy buddhista indiai ember (nem is beszélt magyarul) öleléseket adott aki odament hozzá :D Meg nagyon sok program/előadás volt de lehetetlen mindre elmenni. Ez már csak mellékes. Szerintem megéri elmenni, de ne gondolj egy hű de nagy fesztiválra rengeteg emberrel. :)
2018. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, az első válaszoló nagyon jól leírta. Jó volt látni, hogy ilyen sokan elmentek, én utolsó nap voltam, este, de nagyon sokan álltak sorban a kajáldák előtt így is. Nekem ez volt az első, hogy ennyi vegánt láttam, de már magának a rendezvénynek önmagában örültem.
2018. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, jövőre én is biztos ellátogatok ❤.
2018. szept. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!