Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudtok mondani fasírtpor...

Tudtok mondani fasírtpor recepteket?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy menj be a boltba és vedd meg az XY fasírtport, hanem arra, hogy keverj össze ezt meg azt meg amazt, keverd össze tojással, vízzel vagy ami jólesik, oszt süsd meg.

2019. jan. 25. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fasírtpor receptet nem tudok, csak fasírt receptet.

Vegetáriánus fasírt érdekel?

2019. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még olyanról, hogy valaki házilag fasírtport készített volna. 😮
2019. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érdekelnek a vega fasírtok is, csak azokból rengeteg van a neten, azokat ott meg tudom nézni.

Inkább kimondottan a gabonafasírt érdekel, mert ilyen recepteket nem találtam.

Köszi.

2019. jan. 25. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gabonafasírt?


Én általában csicserilisztet és vagy zablisztet összekeverek, ebbe fűszerek, magok, és kevés víz, amivel formázható lesz.

2019. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bolti fasírtporoknak általában búzasikér, csicseriliszt vagy zabliszt az alapja. Azok a legjobbak, amik nem tartalmaznak semmi mesterséges adalékot, ráadásul ezekhez hasonlót otthon is tudsz készíteni. Ha érdekesebbé akarod tenni a textúráját, keverhetsz hozzá frissen főtt bulgurt vagy rizst is. Ha búzasikérrel csinálod, semmi más nem kell hozzá, csak víz, és gyönyörűen összeáll.
2019. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 28. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!