Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van Budapesten Vegetáriánus...

Van Budapesten Vegetáriánus étterem, büfé ahol 1000 forintért lehet enni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Stoczek Melódin étteremben szoktam enni, ami nem kifejezetten vegetáriánus, de mindig van többféle vega étel is, és kifejezetten olcsóbbak, mint a húsos variációk. Kb. négy nyitott éttermük van Budapesten, nézz utána (ezen kívül sok zártkörű munkahelyi menzát működtetnek).


Mindig van gyümölcsleves, az mondjuk ritka, hogy az egyik meleg leves vega legyen. Főételből 3-4 féle szokott lenni, ami vega (valami rántott vega dolog, egy spéci vega étel, főzelék vega feltéttel, főzelék feltétje más körettel, édes tészta, és néha még véletlenül valami más vega dolog is van pluszban). A pultban egymás mellett vannak az ételek, persze kis eséllyel keveredhetnek, de én erre nem vagyok háklis. Az olajat nem tudom, hogy külön kezelik-e.

2019. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és itt simán kijössz 1000 Ft körül (vagy alatta, ha levest nem eszel). Kis adagot érdemes kérni, mert a nagy az hatalmas.
2019. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Leves. a Kàlvin tér közelében, nem minden étel (eleve kevés féle van és a levesek naponta vàltoznak), pohàrban elvihető nagyon jó leves és kicsi vagy nagy szendvics, azok közül 1 vega. De 1000 alatt kijön kis szendviccsel.
2019. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
VegaCity-t ajánlom, múltkor amikor onnan hoztam enni kb 900 ft-ot fizettem egy adag főzelékért és egy gabonafasírtért, nekem két étkezésre is elég volt.
2020. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!