Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Ez szerintetek normális?

Vegánok! Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban a kopasz alultáplált terhes nőci arról beszélhogy a születendő gyereke is csak gyümölcsöt fog enni. Szerintetek ez is tök oké meg egészséges vagy már a beteges kategória?



#vegán #elmebaj #fruitarian
2019. márc. 25. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Jaj ne már. Nem egy barbiebaba vagy kimkardesien valóban de itt most nem a genetikai szépséget hanem az egészséges kinézetet nézzük. És az rendben van meglepő módon, mondom én is egy roncsra számítottam mielőtt megnyitottam a videót az alapján, hogy mit eszik. Sajnálom, de azt kell mondjam felszínesen ítélkezel az emberekeről és azért mondjuk ki azt is rosszindulat is van benned.
2019. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

"Kopasz, alultáplált nő ".

Megnyitottam a videót. Hol van ilyen benne? Mert a nyitóképen nem látok ilyet.

2019. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
A no kinezetetol fuggetlenul nem oke. Terheseknek nem javasoljak, tanulmanyok is születtek errol. Nem fogok linkelni, pont a hetvegen beszektem errol egy dietetikus hallgatoval, aki errol ir beadandot, ey a tanara altal megadott linken levo tanulmányokból kell irni.
2019. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit off: egyszer volt itt egy link egy youtube videóhoz, amit egy fiatal magyar lány készített a profi videós barátjával valamilyen egzotikus helyen (tengerparton). Vegánok, és ha jól emlékszem, egész nap csak gyümölcsöket ettek. Nagyon helyesek voltak. Nem tudjátok, mi a nevük, mi van most velük?

On: nekem nem tűnik alultápláltnak, se kopasznak (van haja), inkább az tűnt fel, hogy alig van szemöldöke (vagy csak szőke?), és jó kis táskák vannak a szeme alatt, bár ez lehet, hogy nem az étrendje miatt van. Fogalmam sincs, hány éves lehet.

Nem vagyok vegán, és nem sokat tudok erről az irányzatról, így nem is írok véleményt. A videó alatti kommenteket érdemes elolvasni, pl. volt egy hozzászóló, aki 5 évig volt fruitarian (előtte évekig vegán), és rendesen gallyra ment az egészsége. Lehet, hogy vannak egészséges "csak gyümölcsevők" is, de egy kisbabát így táplálni nekem elég kockázatosnak tűnik.

2019. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es, Rimóczi Zsófiékra gondolsz szerintem. Megszűnt a Youtube csatornájuk, de Instagramon aktívak.
2019. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi!
2019. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nő úgy néz ki mint a saját ükanyja ..:D
2020. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!