Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok, vegetáriánusok...

A vegánok, vegetáriánusok valóban eléggé szeretik a csípős ételeket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre jellemző rájuk
2019. máj. 5. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Régebben nem volt vele különösen bajom, de ma már kifejezetten kellemetlen, ha egy étel úgy csíp, hogy szétmarja az egész nyelvőcsövemet. Nem mellesleg refluxos is vagyok, így nem is ajánlott, - vigyáznom kell ezzel.
2019. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb vegán kaját csak úgy lehet megenni, ha jó csípősre csinálják, hogy ne érezzék az eredeti ízét.
2019. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

"A legtöbb vegán kaját csak úgy lehet megenni, ha jó csípősre csinálják, hogy ne érezzék az eredeti ízét."


TE még garantáltan NEM ETTÉL vegán kaját!

Igazán érdekelne, szerinted mi annyir aorssz a különbözö zöldségfélék eredeti ízén, hogy el kellene nyomni????

MEgint egy ostoba ember, akinek fogalma sincs arról, amihez hozzászól, de jártatnia kell a száját!

2019. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én mióta vega vagyok kedvelem a csiposet. Nem azért hogy elnyomja a zöldség ízét. Finomak a zöldségek. 😍
2019. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon, de előtte is szerettem!
2019. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a csípőset, de ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy nem eszem húst.

Amúgy meg, a nagyar konyha elég csípős (paprikás kaják pl), pedig nem épp hús nélküli...

Első marhaságokat beszél, szerinte a húsnak fűszerek nélkül milyen íze van??

2019. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!