Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mikor lesz Magyarországon...

Mikor lesz Magyarországon vegán burger a Mekiben?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 23:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szerintem majd ha lesz egy erős vegán konkurensük.
2019. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg majd ha a piackutatások azt mutatják hogy lenne rá elég kereslet.
2019. máj. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
74%
Nagy eséllyel soha. Elhiheted, hogy a vegák nagy része nem a mekibe menne 20 féle tartósítószerrel körbefújt vegánburgert enni. Ezzel ők is tisztába vannak és nem fognak pénzt kidobni arra, hogy olyat csináljanak amiből csak veszteségük lenne.
2019. máj. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
A Mekiben még kulturáltabb országokban sincs vegaburger. Kanadában alap, hogy ahol van burger, ott vega is, de a Meki kivétel. Mondjuk a többi helyen sincs benne köszönet, mert addig rendben, hogy a pogácsa tényleg húsmentes, de ugyanazon a lapon sütik ahol a húst, szóval jól megpácolják neked a tocsogó állati zsírban, aztán nesze, zabáld, hülye vega.
2019. máj. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Én megkérdeztem, azt mondta a marketingesük, hogy ők úgy látják nincs rá igény, így a közeljövőben nem tervezik bevezetni Magyarországon.

Ugye több nyugati országban már van vegan hambi+vegan nuggets is. De ott gondolom a lakosság nagyobb aránya fogyasztja, nálunk kb a köztudat ott van leragadva, hogy húst hússal kell enni, legeljenek a nyulak meg bacon.

Egyébként a burger kinget is érdemes lenne megkérdezni, ha ők hamarabb vezetnék be, akkor a meki is utána jönne, nem akarna lemaradni

2019. máj. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ma 05:19-es: Németországban van több vegán ajánalt is a Mc Donaldsnál, nem helyes az infód!
2019. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan utolsó, több európai országban van vega vagy vegàn kínálat.. Van ahol wrap is van és a happy meal menu is lehet teljesen vega / vegàn.
2019. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként vicc kategória, hogy már gyakorlatilag minden sarki hamburgerezőben van vega kínálat, csak a legnagyobb franchise az országban az, aki szarik rá.

Pedig a csapból is az folyik, hogy ne együnk állandóan húst, akik nem vegak is tartsanak néha húsmentes napokat.. Na meg ugye ott vannak a vegak, akik ha haverokkal beülnek nem tudnak szendvicset enni.


A vérvegànok valóban nem fognak mekizni, de sokan vannak, akik igénybe vennék. Nem hiszem, hogy mondjuk a gluténmentes jobban fogyna, mint egy esetleges húsmentes szendvics

2019. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A vérvegànok valóban nem fognak mekizni"

Butaság. Én "vérvegán" vagyok, mégis inkább ennék mekiben vegán hamburgert, mint egy vegán kajáldában.

2019. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt alkalmam Finnországban megkóstolni a vegán szendvicsüket, bizarr élmény volt, ízre is, állagra is nagyon hasonlított az eredetire :S


Sosem voltam gyorskaja rajongó, de néha kisegíti az embert. Kár érte :(

2019. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!