Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Sose voltam még Starbucks-ban,...

Sose voltam még Starbucks-ban, de szeretnék venni két kávét hogy leüljek egy ismerőssel: milyen egyszerű kávéik vannak, amikhez nem kell tudni tízezer szakkifejezést amikor a pult előtt áll?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha finom káávét akarsz, akkor ne a Starbucksba menj. A costa és a Free café milliószor jobb, kicsivel olcsóbb is, és isteni finom a kávéjuk, kakaójuk. Mindkét kávézóban le lehet ülni, kényelmes. Starbucksnak csak neve van, de úgy pocsék ahogy van. Nem veszítettél, hogy nem voltál még ott.
2019. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze, kötelező ismerni a szakkifejezéseket, különben ki sem szolgálják az embert! :/ :D Remélem ezt csak iróniának szántad, mindenhol lehet kérdezni, ajánlatot kérni, nem harapják le érte a fejedet!
2019. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

A varázs-szó: két közepes cappuccino.

Igen, itt fogyasztom.

2019. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

#1, Costa kávéka konkrétan sokkal szarabb, mint a Starbucksé, Frei meg kb azonos szint (kivéve az alleeban, ott a Frei mellett elmegyek és a szagától hányingerem van, olyan égett kávé szag van/volt ott már nem egyszer)


Kérdező: 1) ki van írva milyen kávé van 2) kiírástól független bármilyen kávét megcsinálnak (az én igényeim elég speciálisak, freiben eddig még senki nem volt hajlandó megcsinálni, starbucksban nem probléma sose)

2019. júl. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha bemész, ott vannak fix ajánlatok. Kéred az egyiket. Nem kell tudnod semmit részletekben, ez az amerikai filmekben van így :D Amit egyébként már ezer éve ki akarok próbálni hogy hosszan sorolom milyen legyen, de leginkább a starbucks által kitalált ital költeményeket tolják plakátokon eléd, arra ráböksz melyik legyen.


Szerintem menjetek inkább kézműves barista kávézóba, az ezerszer finomabb, pedig anno nagy starbucks fan voltam :D

Én nagy kávés vagyok, és már finomodott az ízlésem. Ezért én azt tanácsolom mondjuk menjetek a MADAL-ba! ;)

2019. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!