Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek

A kérdés

A Mammutban levő padtai étterem milyen?

Előszőr is arra lennék kíváncsi, h jóízűek-e az etelek, valamint ez 'gyors' etteremnek szamít? Pultnál kell kérni vagy pincér odajön? Elvitelre is lehet kérni? Ha igen, sok idő mire elkszítik az ételt? Vagy nem szokás innen elvitelre kérni? Köszönöm a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Padtai, étterem, keleti

szept. 10. 23:16  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Padthai***

# 1/3Időpont szept. 10. 23:20 Privát üzenet
Mikor én voltam ott fél éve/éve, akkor pultnál kellett kérni és szólították a számod. Elvitelre is lehet kérni természetesen. Szerintem gyorskajának számít, az enyém nagyon olajos volt, szóval egészségesnek semmiképpen nem mondanám. Nekem nem igazán jött be, mert rendeltem a tésztámra pl extra gombát és egy gombával sem találkoztam benne. Szóval ez a hátulütője ha elvitelre kéred és nem bontod ott ki, hogy minden benne van-e. Lehet azóta változott a helyzet mondjuk.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 11. 06:40 Privát üzenet

Én nagyon szeretem, még soha nem rontották el a rendelésem. Gyorsan megvan általában, bár karácsony és szilveszter között a pénztáros mondta, hogy fél órát kellene várnunk, annyian vannak, szóval azzal az alkalommal kihagytuk.

Az első lényegében válaszolt a kérdéseidre, csak gondoltam a saját tapasztalatomat is leírom.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 14. 17:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti reklamáltatok már ételek miatt?!
Milyen kocsmákat/bárokat/pubokat esetleg éttermeket vagy kávézókat/teázókat ismertek Budapesten ahol van kandalló, esetleg kályha?
Más is van így, ha étterembe megy?
Hol egyek Székesfehérváron?
Hol tudnék vásárolni elvitelre gyümölcslevest a Nyugati pályaudvar környékén?
Hol együnk Debrecenben?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Vendéglátás, éttermek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!