Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kérdezem azt aki most 2019...

Kérdezem azt aki most 2019 szeptemberben vett Mc Donalds libamájas hamburgert menyi volt az ára, mennyi volt az édesburgonyának hozzá, ha vett, és mennyi a rántott camembert, ha vett? Köszi.

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Basszus, ha ki kell számolni a pénzt, ne menj Mekibe!
2019. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát eleve 1500 a Generous termékcsalád egy szendvicse, ez még drágább lehet. Csak a szendvics.
2019. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ma vettem a vörösvári úti mekiben goosey gustáv szendvicset 2050 Ft volt.
2019. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak:Te inkább maradj csendben ha ilyen pofátlan szöveget löksz.Van pénzem,ha az ember megkérdezi az árat az azért van mert sehol nem látja a neten,és vagy kiváncsi rá a fotelben ülve,vagy viszonyítani akar,mert mindenki amikor vásárol eldönti neki adott dolog megér e annyit vagy nem.A Meki pont arról híres,hogy a neten elöbb találsz ingyen egy kiló aranyat mint az ő áraikat.Példa,most vettem Finnországból egy műszaki cikket ami nem divatos már,de én gyűjtöm ezért kiadtam rá ötvenezret,de pl egy közérti nejlonszatyorért nem adok ki 20 forintot,mert szerintem 5 forintot sem ér.Inkább kézben viszem az autóig a cuccot.Érted,Ok?Jóember.Ha nem tudsz hasznos választ adni,mit trollkodsz itt?Ez nem a te helyed,egyszerű vagy mint a vonatfütty.

A két másik válaszadónak köszönöm szépen a kedves válaszukat és megkóstolom a libamájast.Nagyon rendesek vagytok, hogy írtatok.

2019. szept. 29. 04:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a meki bejárata előtt kint vannak az árak amúgy egy táblán. eldöntheted azt is így, hogy egyáltalán bemész-e megkérdezni, hogy mennyi
2019. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!