Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti fölhívtátok volna az éttermet?

Ti fölhívtátok volna az éttermet?

Figyelt kérdés
Rendeltem tegnap 2 gyrost és hasábburgonyát. Egy gyrost kaptam és a krumplit. De ezt csak akkor láttam, mikor kicsomagoltam, tehát a futár már elment. A nyugtán 2 gyros volt feltüntetve, és online fizettem, tehát már ki is fizettem a 2 gyrost, és csak egyet kaptam. Föl akartam hívni őket, de hogy bizonyítom, hogy csak egyet küldtek, mikor a nyugtán is 2 van írva? Nehogy azt higgyék, csak plusz egy gyrost akarok kicsalni tőlük. Sajnos a futár már nem volt ott, hogy lássa, hogy nem dugtam el a másikat, előtte kellett volna kibontanom. Ti mit tettetek volna? Fölhívjátok az éttermet? De ha nem hisznek nektek, hogy bizonyítjátok, hogy csak 1 gyrost kaptatok? Nem akartam, hogy csalónak higgyenek..
2019. nov. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Felhívtam volna bizony. Nekem hoztak már rossz rendelést, azt se nyitottam ki a futár orra előtt csak később.

Vagy hiányzott az üdítő. Felhivtam, bocsánatot kértek és a futár egy óra múlva hozott egy meleg kólát a fanta helyett amit rendeltem. 🤣 De legalább tudom hogy onnan nem rendelek legközelebb.

2019. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellett volna hívnod, nem szoktak ezen problémázni. Futár előtt esélyed sincs látni a legtöbb esetben.
2019. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel
2019. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kolléganőm felhívta az éttermet, hogy a xsirkés cézársalátájában nincs semmi hús. Nem kérdeztek semmi, hoztak egy másikat.
2019. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy madár vagy.
2019. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, hogy felhívom!

Szoktam mondani, hogy elhiszik vagy sem nem érdekel, de figyelmeztessék a személyt, aki csomagolta, mert én többet innen nem rendelek. Mindig megjön ami lemaradt!

2019. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, legközelebb ha így járok szólni fogok! Az a baj, hogy ilyen gyrost csak itt lehet kapni a városunkban, és túl finom ahhoz, hogy többet ne rendeljek.
2019. nov. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!