Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szolnokon jó étterem, kávézó,...

Szolnokon jó étterem, kávézó, cukrászda, ami nem drága?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 16:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az hol nyílt a Mártírokon (minek a helyén)?
2022. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mostanában nyílt egy két jó (jobb) hely.

A BlackCat átköltözött a Tund helyére szuper hely lett, finomak a sütik (különlegesek) bár nem olcsó, nagyon finom a fagyi, és az nem drága!

Jó hely lett a BeerBurgers és a sütő úti BBq étterem is.

2022. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol volt korábban a Blackcat? Azt hittem, hogy a Tünde helyén eredetileg nyílt.

Egyébként valóban írtó drága.

2022. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A Szapáryn volt a másik oldalon az Óvoda út előtt.

Tényleg nem olcsó a süti, de egyedi és nagyon finom.

2022. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem jött messziről :)

Sütiig nem jutottam el. Az 1000forintos 2decis üdítő után úgy döntöttem, elég volt belőle az az egy alkalom :)

2022. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A Kossuth téren a Gyurma is jó.

A vanília fagyijuk szuper.

Sütik se rosszak.

2022. jún. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tényleg lett azóta jó hely pár, pl a Sütő utcában a Pitvar étterem, a Hellasz Taverna újra a régi tulajjal fut ezért ismét szuper lett. Ezeket én mindenképp ajánlom, de a Beer&Burgers is klassz a Rep-Tár mellett. A Szapáry úton új tulaja lett a Maláta étteremnek ami szintén jó, bár nekem a régebbi étlap és a napi menük sokkal jobban bejöttek. Ha meg kis büfés jellegű de nagyon fini ízekre vágyunk akkor mi a Faló Büfébe megyünk, finom a hambi és a gyros is náluk, de van többféle étel is még, érdemes kipróbálni mert árban és adagban is nyerő.

A Kossuth téren a New York Café régebben az egyik kedvencünk volt, de az utóbbi időkben nem egyszer csalódtunk ételben/italban. Ugyanaz a hambi egyszer ilyen, egyszer olyan, a sajtszószuk sajtot nem látott annyira mű bolti sajtszósz ízű, az ételeknél a husi fele annyi mennyiség mint a sült krumpli, a limonádé meg vagy túl édes vagy túl savanyú - a kevesebb több lenne.

2022. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A New York úgy tudom tulajt cserélt. Régen tényleg jobb volt.
2022. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hmm...hát ez lehet az oka akkor. Kár érte pedig.
2022. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy előnye viszont lett a tulajváltásnak. Ismét finom lett az óriáspalacsintájuk! :) Sőt! Jobb mint eredetileg volt.
2022. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!