Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Adsz borravalót hogyha finom...

Adsz borravalót hogyha finom volt az étel de bunkók voltak a pincérek? Vagy fordítva, kedves pincérek - ehetetlen kaja

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik esetben sem.
2019. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem adok, nincs olyan, hogy illik, ráadásul a haszonba, illetve akár külön felszámítják a kiszolgálást.
2019. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék ilyen esetben. Sőt ha tényleg ehetetlen a kaja akkor lehet hogy azt sem fizetném ki, helyzettől függően.
2019. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyik esetben sem adnék, viszont mindkét esetet szóvá tenném.
2019. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
nem adok borravalot soha. nekem se ad senki a munkamert. fizetest kapok, azt meg a pincerek is kapnak
2019. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatomtól függő a borravaló adása.

Ha nagyon finom a kaja, és a pincérek is tündéri aranyosak voltak, akkor többnyire szoktam borravalót adni. De ha bunkók a pincérek, akkor sem adok ha finom a kaja. Ha a kaja ehetetlen, azt ki sem fizetem

2019. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy érdekes kérdéskör a borravaló.


Miért van az, hogy egyes szakmákban majdhogynem elvárják, míg másokban ez fel sem merül.

2019. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én mindig adok, engem anyám jól nevelt és nem vagyok sóher se.
2019. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
40%
Majd ha te is, kedves utolso elotti valaszolo, megtapasztalod, hogy milyen akar 14 orat vagy meg tobbet, egyhuzamban, szunet nelkul, eves- ivas nelkul, egy pillanatra valo leules nelkul dolgozni, mikor meg egy levegot is alig tudsz venni ugy, hogy nem zaklatnak, es el kell viselned minden vendeg minden hulye panaszat, kereset, ohajat, es ha bunko, akkor is mosollyal az arcodon kell tenni a dolgod, es ezt meg csak meg sem fizetik rendesen, akkor majd talan meg erted, hogy miert "illik" borravalot adni egy pincernek ☺
2019. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%
Bocsi, nem utolso elotti, hanem a 14:28-nak szolt a valaszom.
2019. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!