Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Esetleg a Wasabi hűti szállítá...

Esetleg a Wasabi hűti szállítás közben a sushit?

Figyelt kérdés

két óra a szállítási idő és utólag jutott most eszembe, hogy a kocsiban mennyire fülledne be az a hal és nehogy emiatt rosszul legyek tőle, illetve már az íze se lesz jó

rossz ötlet volt így rendelni?



2019. dec. 18. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alap...nak kéne lennie.


De idehaza a pizza sem mindig thermotáskában jön sajnos.

2019. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyi ido alatt semmi baja nem lesz, kulon van a meleg kajatol (legalabbis nekunk sose volt meleg aminek hidegnek kell lenni) sokat rendelunk toluk. raadasul a szallitasi ido a rendeles leadasatol szamolodik, tehat lehet hogy mire kier hozzad csak fel-1 orat utazott. nem az etel elkeszulesetol szamitjak a szallitasi idot nyugi :)
2019. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
raadasul akik ezzel foglalkoznak tisztaban vannak vele h ami megeomolhat ennyi ido alatt inkabb nem szallitanak olyat. mashonnan rendelztznk mar ugy is h fagyi volt az ajandek desszert es nem volt megolvadva
2019. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azt tudom, hogy rendeléstől mérik az időt, de azzal is tisztában vagyok, hogy abban az időben 100%, hogy dugó van felénk egyébként nem hiszem h a sushit akkor készítik, mert van előrecsomagolt amúgy is

egyszer sajnos pocsolya ízű volt kb két éve, dehát lehet alapból nem volt már jó, ezért hezitáltam, hogy most mennyire volt jó ötlet két órát ráhagyni

de amúgy most semmi baja nem volt, kezdik visszanyerni a bizalmam

2019. dec. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!