Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jég miért nincs sok vendéglátó...

Jég miért nincs sok vendéglátóhelyen Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sőt nagyon gyakori hogy az ital hűtve sincs. Ennek olyan alap dolognak kéne lennie.

2020. márc. 23. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen helyekre jársz, de én még soha nem találkoztam ilyen jelenséggel. Inkább direkt kellett kérni, hogy NE jéggel hozzák az italt.
2020. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ahol van rá igény, ott van. Nézd, a szocializmusban a vendéglátás olyan alacsony színvonalú volt minden tekintetben (kivétel a felszolgálók mentalitása, ami jobb volt valamivel a mostaninál), hogy ahhoz képest a jelenlegi állapotok is már üdítőek. De azért nem kéne azt hinni, hogy itt Nyugat-Európa van, sem felszolgálás, sem kínálat tekintetében. Egyszerűen alacsonyabban van az igényküszöbe az embereknek. Nincs jég, a felszolgáló rühelli a vendéget és amit csinál, a szakács a szakmunkásban kettest kapott főzésből. :D Belefér.
2020. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen helyet nem láttam. Sőt, inkább az a probléma, ha nem hideg italt szeretnél.
2020. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy hol szoktál ebbe belefutni? Komolyan kérdezem. Az álmom néhány olyan hely, ahol jég nélkül és NEM jéghidegre hűtve lehetséges hozzájutni valami innivalóhoz. Az én tapasztalatom inkább az, hogy -50 fokos löttyöket szeretnek adni a legtöbb helyen. :D
2020. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!