Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi volt a legkenyelmetlenebb...

Mi volt a legkenyelmetlenebb elmenyetek etteremben?

Figyelt kérdés

Nekem az mikor azetel full hidegen jott ki es szivem szerint felalltam.volna siman de a caalad mar evett igy csak mondtam hogy sracok a mirelit hideg maradt. A csavonak anno vastag volt a kepen a bor mondta hogy visszadobja a mikroba.

Na most kivancsi lennek mit mondana mikor panganak a helyek



2020. ápr. 2. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamra zártam a wc ajtót, de kinyitni már nem bírtam. A szakács feszítette fel, úgy tudtam csak kijönni. írto ciki, azóta sosem zárom be magamra a wc-t
2020. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
billegő szék
2020. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Szülinaponra elvittek étterembe, de sz@r volt a gyomrom, alig tudtam megenni a kaját
2020. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Elvitt az akkori párom vacsorázni a szülinapomon, a főétel és a desszert között kinyögte, hogy szakít velem.
2020. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
4-es, jesszus. Én biztosan ráborítottam volna valamit
2020. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Étteremben dolgoztam.

Hátra mentem, hogy hozzak salátát még, erre látom hogy egy patkány eszi a káposztát. Megmutattam a főnöknek, ő csak annyit mondott: Vágd ki a felét, a másik még jó

2020. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
6, mondd, hogy ez valami kocsma volt és nem rendes étterem!
2020. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ez egy normális olasz étterem volt.
2020. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
vörös rúzsfolt a kapott borospoháron
2020. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Egy vegetáriánus burrito tálat rendeltem a mexikói étteremben, ahova vacsizni mentünk. Kihoztak egy marhahúsosat, amit burrito lévén nem láttam előre, mielőtt belekóstoltam volna. Csak akkor éreztem, amikor beleharaptam, hogy valami nem stimmel.

Ez még oké is lett volna, szóltam, hogy nem ezt kértem, bocsi, ha tudnám, megenném, de tényleg vega vagyok. Fél óra múlva hoztak másikat, az asztaltársaság többi része természetesen arra már kétszer végzett a desszerttel is.

A most már - elvileg - vega burritomat mint a Messiást üdvözöltem, mikor megérkezett, se egy bocs se semmi, de ez nem érdekelt már igazából csak rohadt éhes voltam. Elkezdtem enni, oké, nincs benne darálthús, szuper, vettem egy villányit a salátából, ami a tál egyik eleme volt - hopp, egy csótány. A saliban. Szerencsére nem élő, mert ott kaptam volna sikítófrászt.

Szóltam újfent a pincérnek, aki csak annyit válaszolt, hogy bocsi, mindjárt megnézi, mit tud tenni, és elvitte a tányérat. Gondoltam no, most várhatok megint fél órát, mire kapok kaját, már kopogott a szemem az éhségtől. Nem is lehettem volna nagyobb tévedésben, ugyanis a tányérom 5 percen belül visszatért. Ugyanaz a tányér. Csak leszedték róla a csótányt. No comment...


A non-plus ultra: semmi kompenzációt nem ajánlottak fel, az étlapon szereplő ár volt a számlánkon is. Mikor mondtam, hogy ezért nem kívánunk fizetni, akkor közölte a pincér, hogy hááát ezt meg kell beszélni a főnökkel, nem az ő hatásköre... végül nagy nehezen rábólintottak, de csak ha kp-ban fizetünk :D


És ez nem egy lepra hely volt, nagyon nem. Magas értékelésekkel rendelkező mexikói étterem vidéki nagyvárosban.

2020. ápr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!