Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti mernétek most budapesti,...

Ti mernétek most budapesti, plázában lévő, magyaros étteremben enni?

Figyelt kérdés

Ti mernétek most budapesti, plázában lévő, magyaros étteremben enni?


Napok óta nem ettem magyaros főtt kaját, mindent megadnék egy tejfölös csirkéért nokedlivel.


Egyik plázában kinéztem egy magasabb kategóriás magyaros éttermet, de nem tudom, hogy elmenjek-e.


2020. márc. 22. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz kiszállítást kérni?

A plázába nem szívesen mennék be, tekintve, hogy mennyire leszarja sok ember az alapvető higiéniát még most is.

2020. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem főzöl magadnak??


Én tuti nem mennék ilyen helyre, ki tudja hány napja áll ott a kaja, a csökkent kereslet miatt...

2020. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos nem járkálnék étterembe, de máshova sem, ha nem életbevágó.

Ráadásul ez a legkönnyebben otthon elkészíthető ételek egyike.

2020. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nemcsak most, de máskor sem mennék oda. Rossz tapasztalatom van az ilyen kajálós helyekkel, egyiknél hűtőszekrény íze van a salátának (ki tudja hány napja áll benne!), a másiknál több napos a hal, érződik az ízén. Egyszer kaptam csak cifrafosást a plázás kajától, kerülöm ha lehet. Most, ha lehet még rosszabb lehet a helyzet.
2020. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi! És tudtok valami budai, Margit körúti elegánsabb éttermet, ahol van tejfölös csirke? :)


Már nincs időm megfőzni, bolt + főzés időbe éhenhalok. :)

2020. márc. 22. 12:02
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Trófea esetleg?
2020. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Az ételtől nem tartanék, a lányom is vendéglátásban dolgozik, tudom, milyen előírásaik vannak, szóval az ételt bevállalnám. Viszont az éttermi részt már nem.

Én elvitelre kérném.

2020. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Trófeát néztrm, sajna zárva. Bécsiszeleten, vagy Jóasszony Mammuton gondolkodom.
2020. márc. 22. 12:15
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Igen, mernék
2020. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Plázában semmiképp!


Max. házhoz szállítással.


De a legjobb lenne otthon megfőzni, ha lenne hozzá alapanyag.

2020. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!