Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek kb mennyibe lehet...

Szerintetek kb mennyibe lehet a betendezes egy csak kiszallitasra dolgozo pizzerianak?

Figyelt kérdés

Ingatlan van. Ez az egy.

A berendezesek osszege erdekelne hogy azok kb mennyibe kerulnek.

Robogok nem kellenek mert van plusz apam meg az elettarsa is voltak etelfutarok.

En nemetbol koltoznek haza. Most lesz ido kialakitani a helyet. Persze meg melo van addig nyomom mert tobb penz.

Megyeszekhelyen lesz a hely. Szerintem kb 3 millio forint berendezesekre meg 1 m az etel alapanyagok pluszbdoboz eleg.

En anno dolgoztam pesten pizzeriaban onnan a receptek megmaradtak mert felirtam oket fuzetbe



2020. ápr. 27. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A berendezés egy dolog, de honnan fognak tudni a pizzériáról az emberek? Hirdetned kell sokat és sok helyen, hónapokig. Az se aprópénz.

A berendezés meg: te tudod mik kellenek, nézd meg mi mennyibe kerül + a beépítése, beüzemelése.

2020. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hirdetni nem olyan nehéz a mai világba. Csinálsz közösségi profilt a pizzériának. Megosztod azokban a csoportokban ahol nyitod (legyen ez akár elad-vesz csp). Az elején csinálsz akciót vagy valami hasonlót és egyből mennek az emberek. Meg nyomtatni is lehet, szétszórod pár helyen ahova fiatalok járnak.
2020. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2es látom te se marketinggel foglalkozol... "csinálsz egy közösségi oldalt és kész a reklám". Ja, hogy ez ilyen egyszerű? Nem is értem miért tanulnak emberek évekig marketinget, miért hirdetnek cégek neten, TVben, rádióban, szórólapon, hirdetőoszlopon, ujságokban, miért találnak ki különböző fajta kampányokat, akciókat, nyeremény játékokat, stb. amikor ez ennyire egyszerű.
2020. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!