Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Május 4. -től milyen helyek...

Május 4. -től milyen helyek lesznek elérhetőek Budapesten?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy jön egy-két új ügyfél vidékről szerdán, viszont a mi irodaházunk teljesen zárva van és már tárgyalótermet sem sikerült szereznem.


Így meg lett beszélve, hogy szabad téren leszünk, tartva a távolságot, maszkban, kesztyűben, fertőtlenítővel a táskában, fertőtlenített iratokkal és tollakkal.

Viszont egy kávét, vagy teát mégiscsak jó lenne elfogyasztani közben, de nem valami Starbucks-os, Costa Coffe-s, vagy szupermarketes előcsomagolt borzalmat.


Tudnátok ajánlani olyan helyet (főképpen a Városligetnél, Hősök terénél, vagy a Corvin sétányon, tehát modernebb, az idilli öltönyös üzleti megbeszéléshez illő stílusú helyen) ami nyitva lesz és lehet friss teát/kávét kapni?


Előre is köszönöm!



2020. máj. 2. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten nem oldották fel a korlátozásokat.

De pl a Corvinban a Starbucks nyitva van, lehet kérni elvitelre kávét. Azt nem tudom, hogy a plázán belül az éttermi részen le szabad-e ülni, lehet, hogy nem.

2020. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nyitva lesz.


De nem véletlenül írtam. Ismerem már annyira a másik két tárgyalófelemet. Rühellik, de szó szerint szívük mélyéről, a mainstream franchise kávézókat. Az okát nem tudom, de ez a tény sajnos fennáll. Ha nem lennének ilyenek, én sem törném a fejem és a segítségnyújtók (ti, válaszolók) fejét feleslegesen...

2020. máj. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!