Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ajánlanátok jó görög éttermet...

Ajánlanátok jó görög éttermet Budapesten?

Figyelt kérdés
Egy csomó bezárt, és szinte csak gyrosozókat találok a neten (én suvlakit ennék, azt meg egyikben sem kínálják). Ha nem szállít házhoz, szívesen elmegyek érte, ha Pesten vagy a Pest körüli agglomerációban van.

#görög #étterem #görög étterem #suvlaki
2020. máj. 8. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Laylah ***** válasza:
100%
2020. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Laylah ***** válasza:
100%
Kétszer jártunk a Flogában, második alkalommal egy görög asztaltársaság is volt, simán mentek repetázni, szóval gondolom, ízlett nekik is. :)
2020. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyrakido amit az #1-es írt, elég sok görög étteremben ettem már, de szerintem az egyik legjobb. Gyrosban szerintem verhetetlen :) bőséges adag, ízletes, bár kicsit fűszeres annak aki nem szokott hozzá.
2020. máj. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!