Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek melyik a legfinoma...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Szerintetek melyik a legfinomabb tejszínhab, amit Magyarországon lehet kapni?

Figyelt kérdés
Gezstenyepüréhez kellene, nem szex partihoz :) Vagy inkább érdemesebb előre elkészített dobozos gesztenyepürét venni?

2013. dec. 27. 04:01
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Hulala.Annak az állaga is olyan marad.
2013. dec. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Legfinomabb az a tejszin, amit te versz habbá, a poharas Pilos szerintem finom és kemény hab lesz belőle.
2013. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Bármelyik, ami VALÓDI tejszínhab. Parmalat stb.
2013. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Semmi esetre se bolti gesztenyepuret vegyel. Ha minden kotel szakad,akkor irany a cukraszda!:) A tejszinhabok kozul en is a Hulalat ajanlom!
2013. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, amit te versz fel tejszínből, frissen. A Hulala NEM tejszín, nem is élelmiszer. Ha palackosat akarsz venni, csak olyat keress, amire rá van írva, hogy állati eredetű, abban legalább tényleg előfordul tejszármazék is.
2013. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hulala növényi hab, semmi köze a tejszínhez...

Plusz egy szavazat a Pilos poharasa mellé.

2013. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A palackos csak akkor jó, ha azonnal megeszitek. A benne levő szénsavtól nagyon gyorsan összeesik a hab.

A Hulala csak tejszínpótló, de nem tejből készül.

2013. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
A Hulala nagyon rossz! Én nem bírom megenni. Csakis igazi tejszínt vegyél, ne növényit. Flakonosból én a Meggle-t ajánlom, az finom.
2013. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amugy a multkor kiprobaltam a tesco laktozmenteset, fel liter, jo aron es magaban is nagyon izlett nekem.

Van egy francia marka, az auchanban lattam es a metroban eddig. Kupak zarja le, azt hiszem 35%-os, ez sem rossz.

2014. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!