Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fonyódon hol fogadják el az...

Fonyódon hol fogadják el az OTP SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés
Az lenne az ideális, ha a szálláshely zsebről letudná az étterem vonni, mert van rajta 70 ezer, és nem tudok mit kezdeni vele.

2020. júl. 12. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre pontosan van szolgáltatás kereső az OTP oldalán!


[link]


Sőt! Applikáció is van erre!

[link]

2020. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem pontos. Mert az oldal alapján néztem már, és mikor megkérdeztem, nem tudták levonni.
2020. júl. 12. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ciki.


Coop boltok állítólag elfogadják. Van, ahol bármire, van, ahol csak kajára.

2020. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szállásról vendéglátóhely nem tudja levonni, az a legkevésbé rugalmasan felhasználható.
2020. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha olyan a vendéglátóhely, hogy van szállás része is, tehát egy olyan panzió, ahol van étterem rész. Ők nekik menne szerintetek?
2020. júl. 12. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen kafit kapott / kért, az fel tudja használni 2 évig.


Neked most jár le? Mert ha nem, jövőre is elöltheted.

2020. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jövőre jár le elvileg.
2020. júl. 12. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem "jár le", hanem elkezd fogyni (korábban lenullázták a 2 évnél régebbi feltöltést).

Nekem az a tapasztalatom, hogy a különböző wellness-fürdő szállodákban tudják a legszabadabban felhasználni (pl. Bükfürdőn a vendéglátás zsebből fizettem a fürdő belépőt pár éve). Szóval szerintem érdemes megkérezni egy-két olyan helyet, ahol szállás is van, hátha lekajálhatod.

2020. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Épp a héten fizettem szállás zsebből étteremben. Ha van szálláshely is ott, simán levonják abból a kaját.
2020. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!