Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tud olcsó helyeket mondani...

Tud olcsó helyeket mondani Tihanyban, Zamárdiban illetve Siófokon ahol jól lakik 1 fő jó étvágyú férfi 2000 forintból ebédidőben?

Figyelt kérdés
Sajnos ennél drágábbat nem engedhetünk meg magunknak :(

2020. aug. 2. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Siófokon Meki. Egy nagy menü még nincs 2000 Ft úgy se, ha veszel mellé egy sajtburgert. Ha tényleg nagyon jó étvágyad van és kettőt veszel, befigyelhet 2000 felé, de csak egy kicsit, abba még nem halsz bele.
2020. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem mennék így nyaralni. Jövőre mennék, addig raknék rá félre.
2020. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Kozert: zsomle+parizsi+tej
2020. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Meki? Én iszonyat keveset eszek, de 2 sajtburgertől meg egy krumplitól még én se lakok jól. Arról nem is beszélve, hogy kb 1 óra múlva éhes leszek, mert annyit ért a "kaja".

Nem tudom, mennyire ragaszkodsz Siófokhoz vagy eleve a Balatonhoz, de gyakorlatilag a legdrágább hely Siófok, Balatonlelle, Balatonboglár, Tihany meg úgy eleve a Balaton. Szerintem több napos kirándulásra, nyaralásra ma nem éri meg a Balatonra menni. Én biztos, hogy máshova mennék. Vízpart is egy csomó van itthon, és szebbek is talán, mint a Balaton. De lehet, hogy egy félpanziós ellátásos egyéb helyen nem költenél annyit, mint a Balatonon.

2020. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
43%
Mar nem azert,de szerintem ez nem mondhato nyaralasnak,hogy mar a kajan is gondolkodni kell,hogy mennyiert engedhetitek meg magatoknak.Balaton maga a lehuzas,hala az egnek en nem panaszkodhatok anyagilag,de mi egy napot voltunk lent,63k volt kettonknek a szallas EGY ejszakara,egy 3*-os hotelben,raadasul meg rossz ido is lett amire mentunk volna strandolni amiert lementunk...Azota is rosszul erzem magam ha ragondolok,ezerszer kulonb helyeken olcsobban kijon az ember kulfoldon,en inkabb sporolnek meg a helyetekben es elengednem ezt a Balatont,ahol azthiszik a szallasadok meg az ettermek/kajas standok,hogy BoraBoran vannak.
2020. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Zamárdi-felsőn a Halas Karcsi. (nem csak hal van)

[link]


de itt vannak a déli-parti étlapok:

[link]

2020. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Balatonszentgyörgyön tudom ajánlani a Csillagvár éttermet.
2020. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Siófok Széplakon a Terasz Bár! Menü 1500 forint. Leves és főétel. Vagy a Sió Plázában fent kínai, meg a Penthouse bar. Heti menüs, 1500,- körül itt is.
2020. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon régen voltam a Balatonnál, de a kislányom idén is ment két hétre unokatesómmal, valami Mustafa vendéglőt emlegetett a lányom. Most 20.-án megint mennek, szerinte barátságos árak voltak, dehát mit tudja ezt egy 10 éves kislány.

Neten nézz szét!

De ha őszinte akarok lenni, 2000 Ft. nagyon kevés. :(

2020. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Siófok és Zamárdi nagyon szép mint az egész Balaton... de itt is megvannak a sajátosságok amiket érdemes észben tartani sokan vannak akik ocsárolják hogy “milyen drága 2 lángos 2.000 meg egy sör 700.-“ Igen. Mivel ez a déli-part és a Balaton “Ibizája” Zamárdival együtt nyáron ez a két város “a fiataloké” és a külföldiek-é kur*a jó fesztekkel Minden nyaron itt adjuk a spanokkal🤪 Balaton Sound, B My Lake, vagy mondjuk hatalmi bulik a Plázson, Scitec Muscle Beach stb... aki mondjuk falrú’ gyűnne’ az aszonnya’ mög a két gyerkőcce’ az ne ide jöjjön nekik bármelyik kis Balatoni város jobb pl: Révfülöp vagy Balatonföldvár és ott az árakkal sem vannak úgy “elszállva” a gyereknek úgy is mindegy hol fürdik nem? A 60+os Manyika néni meg se közelítse Júliusban ezt a két várost mert már a Yarisban kiesik a dauer a hajából amikor meghallja a Techno bass-t és elkezdi hogy ezek “a mai fiatalok csak inni meg drogozni járnak ide bezzeg a kapa nem fog magától dolgozni ugye Jolikám?..” na ennek a vén sza*rosnak meg valamelyik Északi-parti város való pl:Csopak...Balatonakali stb... és így a tökéletes😄
2020. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!