Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért rontják el mindig a...

Miért rontják el mindig a rendelésemet a pizzaking-nél?

Figyelt kérdés

Onnan rendeltem eddig mindig, a futárnak 500-1000 ft jatt minden egyes alkalommal. 2 hét alatt 3 rendelés:

1:lemaradt a citrom, a cola zero volt (UTÁLOM A ZERO COLA-T!!!)

2:lemaradt a sajttal töltött szél 1 pizzarol, olívabogyó nuku

3:2 pizzából kimaradt a sajttal töltött szél, paradicsom nincs kis pepsi tea ízű (fehér dobozos) cola zéró baklava (allergia)

most már nem fogok innen rednelni, megyek máshova, de akkor is....


2020. aug. 4. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondtak, amikor telefonáltál nekik?
2020. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1:jóváírják a kövi rendelénél

2:nem írták jóvá, és elnézést kértek

3:már fel se hívtam, értelme nem volt....

újra nem süttetem nem akarom hogy beleköpjenek, korrekt normális voltam, de akkor se....

2020. aug. 4. 16:34
 3/12 A kérdező kommentje:
most a don pepéből rendelek (onnan még sose rendeltem)
2020. aug. 4. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem értelmiségi munkaerő dolgozik ilyen helyeken, én nem lepődnék meg ilyeneken a helyedben. Egyébként több rendelést is felvesznek egyszerre, ki van a belük egész nap szerencsétleneknek.
2020. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát igen el tudom képzelni, ezért se süttettem újra (pedig felajánlották) de hát az én szemszögemet is meg lehet érteni hogy valamit azért rendelek, mert azt kívánom, pl sajtal töltött szél mert magába nem szeretem... 300 ft 3 pizzáról 900 ft, van olyan feltét amit extra ként kértem (2-300 ft) tehát 3 rendelésen 1500 ft tal vertek át (még ha nem is szándékosan) amikor meg felhívnak hogy minden rendbe van akkor se ócsárolom, hanem azt mondom hogy a kiszálítás gyors volt, a pizzáról lemaradt.

Kfc-s történet: Két nagy kosarat rendeltem. jön a futár adja a zacsit, kifizetem. felmegyek 1 kosár. nézem hogy egybe tették volna.... aztán még se.... na 2 óra várakozás után jött a futár. felhívom, kihozzák amint tudják. Kiderült, hogy az egyik kosaramat elvitte a futár a kövi helyre, és amit a kövi helyre kellett volna vinnie azt meg ott hagyta. nem kértem vissza se a jattot se semmi, ugyan az a futár jött ki én csak röhögtem rajta.... a telefonba a főnöke annyit mondott:"most képzeld el rengeteg a rendelés, és ilyenekkel vagyok körbe véve" :)

2020. aug. 4. 17:01
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
A KFC-ben runnerek állítják össze a rendeléseket, nem a futárok. Ők csak az arcukat adják leégetni hozzá. :D Sajnálom, esetleg ehetnél igényesebb helyeken is. Megértem a károdat, jogos a panaszod is, ellenben ex-gyorséttermi dolgozóként és a csótányos környezet + földről felvett csirkeszárnyak kombótól jobban tartanék.
2020. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
*én
2020. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és te melyiket ajánanád? (tudom egyiket se :) ) am ezért se szemétkedek a futároknak, kb tudom hogy nem ő rakja össze kaját meg nem ő készíti el... én pl gyros-oshoz nem megyek enni... dolgoztam ott, tudom mi van ott.... a földre leesett hús nálunk is volt :)
2020. aug. 4. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Akármilyen beülős, normális éttermet. Többen is van kiszállítás, ahol olcsóbban is kijöhet a rendelésed, mint a KFC-ből és valamennyire talán még emberi is a kutyulmány, amit kihoznak Neked. :D
2020. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A PizzaKing éttermi részlege maga a katasztrófa. Silány alapanyagok, borzasztó íz, stb. Inkább nézz egy helyi éttermet ami nem drága, de jó is. Javasolni nem tudok, kivéve ha hozzád is szállít a La Guna étterem, a Pizza Mágus, vagy a Leonidas Gyros.
2020. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!