Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Interfood és cityfood ugyan az?

Interfood és cityfood ugyan az?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt,hogy ugyanabban a konyhában főzik,csak más a takaró fólia?

2020. aug. 16. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem ugyanaz a kinálat. Honnan veszed, hogy ugyanabban a konyhában főzik? De ha úgy is van, nem ugyanazt főzik nekik:


Cityfood


Minden nap több, mint 40 féle étel közül választhatsz ezen az oldalon. Széles a kínálat, van főzelék, rántott, vegán ételek, halak és tészták egyaránt az étlapon. Nagy előnyük, hogy mindenből lehet kis adagot is rendelni. Egész hétre akár már 4100 forinttól lehet menüt választani, sőt, még vacsora és reggeli kínálat is van. Külön van paleo ételválaszték is.


Interfood


Itt akkor is érdemes körülnézni, ha táplálék allergiával küzdesz, diétázol vagy speciális étrendet követsz. Van külön paleo, xilittel édesített, szénhidrátcsökkentett diétás menüsor is. Napi menü már 800 forinttól elérhető, ez az eddigi legdrágább választék, de itt is lehetőség van saját menüsor összeállítására. A honlapon remekül lehet tájékozódni, minden ételtípust külön színnel jelölnek.

2020. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Nem
2020. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 flyerz válasza:
100%
Szerintem is ugyanaz. En kovetem a makrokat es a Yazio appban sokszor talalom meg ugyanazt a kajat mas cegnevvel. Ugyanaz a kaja neve, ugyanazok a makro tapanyagok/kcal. Szoval szerintem ugyanott keszul, es mas brand alatt is aruljak
2022. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz. Férjem az interfoodnal dolgozik. Ott készül a cityfoodos kaja is.
2023. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan le van írva, hogy egy cég.
2023. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!