Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az egyik székesfehérvári...

Az egyik székesfehérvári street food-nál penészes zsemlében adták tegnap a hamburgereinket, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Menjek vissza őrjöngve? Én út közben betoltam az enyémet, a párom meg ma reggel mondja, hogy savanykás. Nézzük, tiszta penész belülről a zsemle! Én is éreztem egy kis savanyú ízt, de rá fogtam arra, hogy nem ittam tegnap eleget.


Ki járt már így? A páromé megvan, csak 1 harapás hiányzik. Én ugye út közben betoltam.



2020. aug. 25. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:
(megjegyzem nekem semmi bajom nem volt tőle, csóró gyerekkorom volt, a kicsit penészes zsemlét/kenyeret simán megettük)
2020. aug. 25. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Tegnap vetted és ma néztétek meg? Nem fogyott el? Lehet, hogy tegnapról mára penészedett meg.
2020. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Egyik fehérvári csoportban olvastam ilyesmit tegnap(csirkés szendvics miatt).


Ők vissza mentek reklamálni, mire az eladó nő és főnöke azt mondta, hogy ők frissen csomagolva kapják, nem tudnak mit kezdeni vele.


Vissza mehetsz viszont reklamálni, vendégkönyvbe írni, illetve ÁNTSZ - nek bejelenteni.

2020. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: párom kért, hogy vegyek neki is, de mire hazaértem bealudt. Beraktam a hűtőbe a burgert, ma reggel ette volna meg. Ez a mozzanat kimaradt, bocsi!
2020. aug. 25. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Blokkal visszaviheted. 1 éjszaka alatt nem lehet penészes. Írsz a vásárlók könyvébe. Amúgy NÉBIH zöldszáma pont az ilyen esetekre való, ott is lehet bejelentést tenni.
2020. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!