Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 360 barba kotelezo asztalt...

360 barba kotelezo asztalt foglalni?

Figyelt kérdés

Lattamhogy csutortoktol vasarnapig 1000ft belepo van,

de azt is lattam hogy 5000ft fejenkent az asztalfoglalas

Most akkor hogy is van ez?

Mindkettot felszamitjak?



#Budapest #bar #360 Bar #Asztal foglalas
2020. okt. 8. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Mit gondolsz?
2020. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy pont itt hogy van, de másutt az asztalfoglalási díjat a számlából levonják.

Ez csak egy "bánatpénz" nekik, hogyha lefoglaltad az asztalt és fenntartják neked de nem jelensz meg, akkor ezzel a veszteségüket csökkentik.

2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Kotelezo asztalt foglalni, konkretan percre pontosan ok adjak meg, hogy mettol meddig lehetsz ott, ha egyaltalan kapsz asztalt a valasztott napon. En meg evekkel ezelott voltam ott, nem volt ennyire felkapott, asztalfoglalas nelkul is lehetett helyet talalni. Errol a dijrol viszont meg nem is hallottam, de szerintem is az van, hogy ezt ugymond “levasarolhatod”, de akkor ezek szerint 5 ezer forint a minimum, amit fogyasztanod kene ahhoz, hogy megerje. Erdekes. A belepot szerintem ezen felul ki kell fizetni, mert csutortoktol gyakran koncertek is vannak ott, gondolom igazabol ezert belepos.
2020. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Az 5000 forint itt lefogyasztható
2020. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!