Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Rendelnétek máskor az adott...

Rendelnétek máskor az adott étteremből ha teljesen más kaját hoztak ki ?

Figyelt kérdés
Kirántott töltött gombafejeket rendeltem rösztivel,helyette sült csirkemellet kaptam párolt zöldséggel és bulgurral. Azt mondta a futár srác,hogy nem volt gomba.Főzzél magadnak meg a hasonló ide nem illő barom kommentek kiméljenek.
2020. nov. 25. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a futár baszta el, valahol leadta a te kajádat, neked meg ezért más jutott. Én reklamálnék az étteremben, és utána adnék nekik még egy esélyt.
2020. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az étteremnek jelezném mindenképpen, mert elég kizárt, hogy anélkül küldenek neked mást, hogy elötte odaszólnának, hogy megfelel-e.

Valószínüleg a futár elcserélte, csak nem akarta beismerni.

2020. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy elégedett lennék a kaja minőségével, akkor rendelnék máskor is, de ha gombát rendelek és csirkét küldenek, akkor vigye vissza a futár és egye meg az aki főzte.
2020. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es jól beszél.

És ha allergiás vagyok a csirke húsra ?

Mint a szomszédom a sertés húsra. Még ugyanazzal a késsel sem lehet vágni náluk a csirkét és a sertést, mert heves reakciót vált ki nála a sertés fehérje.

1 esetből viszont nem szabad általánosítani. Mindenki hibázhat, nem robotok vagyunk. Viszont rákérdeztem volna a cégnél, hogy mi történt?

Ha tényleg úgy volt, hogy elfogyott valami és mégsem egyeztettek veled, akkor meggondolandó a következő rendelés, mivel ott nagyobb problémák lehetnek. Ha csak a futár cseszett ki veled, akkor egy bocsi azért dukált volna tőle.

2020. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnám az éttermet és jelezném. Olyan nincs, hogy kérdés nélkül küldenek mást, mindig szólnak, ők se akarnak feleslegesen dolgozni.

Esélyesen a futár rontotta el. Ha jelzed, szerintem küldenek új adagot.

2020. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
A szakàcs is, a futàr is ember, mindenki tévedhet. Azért jelezd normális stílusbsn
2020. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már hasonlóan. Ott hivatalosan azt kaptam, amit kértem, de mikor kinyitottam a dobozt akkor egyértelmű volt, hogy mást kaptam. Normális hangnemben szóltam. Kedvesek voltak. Mondjuk nem ordítottam és fenyegetőztem.
2020. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!