Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Családanyák, ti ha megtehetnét...

Családanyák, ti ha megtehetnétek, rendelnétek ételt? A férjetek/gyerekeitek mit szólnának, ha nem főznétek?

Figyelt kérdés
Hétvégén igen, de hét közben nem.
2015. jan. 10. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem!
2015. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Én mint gyerek tuti nem szólnék, több okból is: 1, jobban lehet így variálni, mi sokszor különböző kajákat ennénk, szegény anyum azt se tudja melyiket főzze

2, ha megtehetnénk miért ne? legalább ő is pihen kicsit :)

2015. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok :) azt is tudom hogy apum sem szólna, mert ő meg nagyon igényli a változatosságot, minden evésre mást enne, nem szívesen eszik 2x ugyanazt egymás után (kivéve ha rántott húsról van szó :D )
2015. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
szoktam is :) Miért ne lehetne rendelni? Egész nap melózom, jól esik néha egy forró pizza
2015. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Szoktunk rendelni. Nem teljes ellátást, meg nem minden nap, de időnként igen. Általában pizzát, gyrost, palacsintát, néha főzeléket.
2015. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Ismerek családanyát, aki otthon van és ételt rendelnek. Furán hangzik de nekik bejött. Azt mondja hogy utol tudja érni magát a munkában, és csak vasárnap főz mert akkor esznek együtt az asztalnál. A többi nap bejött a családjuknak, mert a gyerekek is azt választják ki a menüből hét elején ami fogukra való . ő úgysem főzne többfélét.

Én a saját életemben nem tudom elképzelni. Kicsit vicces volt amikor az említett családanyához mentem látogatóba és megérkezett az aznapi ebéd:

Mákostészta:-) Ez az azért nem sok időt vett volna igénybe.

2015. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
72%
Mi éppen most gondolkodunk rajta, hogy rendelni fogjuk ezentúl, csak a pénz miatt vacilálunk, hogy belefér-e ez a "luxus", de ha nem kellene a pénzre gondolni, akkor tutira rendelnék! Utálok főzni!
2015. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Ha anyagilag megengedheted akkor néha szerintem belefér.

Én csak azért nem rendelek mert tudom, milyen állapotok uralkodnak néhány kajás helyen ráadásul ugye igyekeznek mindent olcsón megúszni, ki tudja, miből kotyvasztották, mennyire friss de hát ezt a közérti cuccoknál is eljátsszuk naponta de mindenesetre és jobban megeszem a saját főztömet és olcsóbban is kihozom.


De ettől függetlenül megértem ha valaki hulla fáradt és néha nem áll neki a második műszaknak otthon.

Ha a párodnak meg a gyerekeknek nem gond akkor miért ne?

2015. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
megtehetném de mivel véndöglátos vagyok,inkább azt eszem amit én főzök az a tuti:))
2015. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Én fél éve rendelek, előtte főztem, de megszületett a 3. gyermekünk, és jobb így. Szeretek főzni, tudok is, bele tudnám szuszakolni az időmbe, de nem akarom, nem is bírom, kiderült egy betegségem, ami miatt nem bírom úgy az iramot, mint eddig. Férjem maga mondta, hogy ezentúl rendeljünk hétközben, sőt ő is intézte el, míg én "majd meggondolom".
2015. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!