Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha Netpincéren rendelek, és a...

Ha Netpincéren rendelek, és a felületen bejelölöm a futár borravalót, akkor azt a futár látja, mielőtt kihozza az ételt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 18:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem kényelmesebb így, csak kicsit kellemetlen, ha a kezébe nem adok semmit, és ő nem tudja, hogy a felületen állítottam be.
2020. dec. 5. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, igen látja!

Mikor bevezették ezt a rendszert, kérdeztem az érkező futártól, hogy ez hogy működik, illetve tényleg ők kapják-e a pénzt és nem a munkáltató rakja el... Nagyon kedves volt, megmutatta a felületet, hogy ők mit látnak, és mikor teljesítenek egy címet, akkor mutatja nekik a borravalót, és ezt ők meg is kapják. Általában meg is szokták nekem köszönni, mikor kijönnek. Én azóta ha lehet, így adok borravalót, mert mindig apróhiányban szenvedek, ugyanis általában kártyával fizetek mindenhol.

2020. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem látjuk előre... csak miután leadtuk neked a címet és leokéztuk!

üdv egy NP-s futár

2020. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Csak utólag látjuk, kivéve ha a futár hamarabb becsekkolja, hogy átadta. Woltnál pedig még akkor sem látható, csak később. Az pedig azért van, mert ott a vásárló vosszavonhatja (ha pl pimasz a futár :) )
2021. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!