Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A NetPincéres/Wolt-os futár...

A NetPincéres/Wolt-os futár látja azt, ha az applikációban hagyok neki borravalót? Másik, hogy mit jelent pontosan az appban kiválasztható "érintésmentes kiszállítás, az ajtó elé kérem a rendelést"?

Figyelt kérdés
Zavaró, hogy átveszem és nem adok neki borravalót, mikor megjön, de közben én az appban állítottam be neki mindig, ő vajon ezt tudja?

2020. nov. 22. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem tudom, hogy tudja e, de ha téged zavar, akkor ne állítsd be az appba, hanem amikor átadja a kaját, akkor add oda neki.

Az érintkezésmentes kiszállítás azt jelenti, hogy leteszi az ajtód elé a kaját vagy oda ahova szeretnéd és elmegy. Nem találkoztok személyesen. Így viszont jobb ha az appon jelölöd be a borravalót mert, akkor megkapja.

2020. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%

Annyira idegesítő ez a borravaló. Én már emiatt nem is rendelek inkább.

Általában nem adok borravalót, de látom hogy elvárná. Így is sokba kerül a kaja + kiszállítás.

2020. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Látják, ha adsz borravalót. Azt, hogy ki adta melyik rendelésre.

Az érintésmentes kiszállítás azt jelenti, hogy felküldi neked lifttel, a portán vagy az ajtód előtt hagyja a rendelt ételt.

2020. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, pont, hogy én az appban szeretném neki adni, mert szép kártyával fizetek és inkább a bori is abból menjen, mint kp-ből. De ha a 3. válaszolónak igaza van, és ők ezt látják, akkor nem kellene elvárniuk személyesen és probléma megoldva. :)
2020. nov. 22. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
1. vagyok. Akkor adjál neki az appban. Szerintem ha ott adsz neki, akkor személyesen már nem várja el.
2020. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A Woltnál az appon keresztül adott borravaló a házhozszállítás, illetve a rendelés átadása után 1 órával íródik jóvá, tehát amikor átveszed a kaját, a futár még nem tudja, hogy adtál-e neki borravalót. A Netpincérnél nem tudom, hogyan működik a dolog.
2020. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A netpincérnél a futár az után látja a borravalót, hogy leokézta az átadást. A borravaló egyébként nem kötelező, nem is elvárt, de ha adsz, annak azért nagyon örülünk. ;-)
2020. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit utána jártam a dolognak és megkérdeztem pár futárt. Ha valakit még itt érdekel esetleg a dolog, akkor ez úgy néz ki, hogy a netpincéres appban valamikor engedi, valamikor nem a borravaló beállítását. Ha engedi, akkor netpincéres futár hozza ki, és nem feltétlen kell neki borravalót adni, ha beállítottuk. Viszont ha nem engedi az app, akkor nem netpincéres futár, hanem az étterem saját futárja szállít ki, akinek pedig illik adni.
2020. nov. 26. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!