Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten karácsonykor lehet...

Budapesten karácsonykor lehet valahonnan rendelni ételt ha lehet jó árban?

Figyelt kérdés
Holnap akarok felmenni és ott folytatni az életem. Mivel bizonytalan minden ezért eleinte alkalmi munkákból. Kb. 70 ezrem van így albérlet nem jöhet szóba airbnb szobak lakások vannak jó árban. Azért 3 napig nem szeretnék szendvicsek élni főzni nem tudok. Sajnos nem halogatás már tovább nem bírok ilyen körülmények között élni. Szóval van e olyan hely ahol akár karácsony napján is lehetne rendelni akár gyors kaját is vagy karácsonykor éhen lehet halni? Ja és 27-e is vasárnap. Illetve találnék e vmi beugros melót 1-2 napra meg ünnepig?

2020. dec. 21. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%

Toluk sokan szoktak kajat rendelni az unnepekre:


[link]

2020. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Beugros melot talan kifoghatsz valami piacon, szerintem ott most kell a dolgos kez.
2020. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak 24-en delutan all le az elet ... 25-26-an rengeteg kisbolt lesz nyitva, tehat ehenhalni nem kell.
2020. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez nem Budapesten van. Áraik sek túl olcsók. 70 ezrem van mint mondtam. És karácsonykor nem üzemel.
2020. dec. 21. 10:40
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor nem fogsz tudni rendelni szerintem. Én mondjuk vidéken élek, de épp ma próbáltam kaját rendelni karácsonyra és már most sem lehet. Kész röhej.
2020. dec. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem aznap kell rendelni. Megveszed előre és hazaviszed. Fagyasztottat vagy konzervet is lehet, vagy kifőzdéből elvinni. Ha mindenáron rendelni akarsz, a netpincéren keress éttermeket.
2020. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jó árban vannak air'nb lakások, nem jelenti azt, hogy ki is tudod venni. A 70 ezer forintból nem futja kaúcióra sem. Kiadó szobát nem mondom, hogy nem kapsz, de nem is nagyon valószínű. Munkát se tudom elképzelni, hol lehet azonnal találni? Lehet pesszimista hangulatban vagyok, de ez nehéz menet lesz, nem irigyellek! Hajléktalan szállót és igyen konyhát nem tudok ajánlani, nem is akarok, de nézz utána, készülj fel lelkileg! Nincs valami rokonod, aki ideiglenesen segíthetne?
2020. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most látom 26-an kajaldak nyitva vannak elvitelre 24-én is vagyis csak egy napot kell kibirni
2020. dec. 21. 11:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
24.-én délután 2-ig tudsz rendelni szinte bárhonnan. 25.-e necces, akkor kb minden zárva van. Valami biztos nyitva lesz, tehát éhenhalni nem fogsz, de az ára valószínűleg magas lesz. 26.-án már többnyire rendesen megy tovább minden.
2020. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden étterem 23-ára készíti a karácsonyi rendeléseket. Gondolom, az idei év miatt, mert korábban lehetett 24-ére is.

Szerintem azért nem olyan könnyű éhen halni. 23-24-én még bevásárolsz magadnak pár dolgot, és akkor még rendelés nélkül is ehetsz.

2020. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!