Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem nyit a KFC külön...

Miért nem nyit a KFC külön üzleteket az online rendelések lebonyolitására?

Figyelt kérdés

Mindig az van, hogy rendelünk mi helyben, bejön 3 netpincéres és meg kell várnunk amig az ő rengeteg rendelésüket kiadják, ami nem két perc. Többször volt hogy elfelejtették a rendelésem, és csak ha szóltam akkor adták oda, illetve szinte mindig hiányzik valami.

Látszólag nem tudják kezelni az online és helyben való rendeléseket együtt, és általában a helyben valókat szorítják hátrányba.

Miért nem nyitnak a város több pontján csak rendelésekre szolgáló éttermeket? Melyeknek nem kell szépnek lenni, hisz nem lenne üzlet, nem lennének vendégek, igazából belső résznek sem kéne lenni csak magának a konyhának és egy kiadó ablaknak, és mivél utcán lenne nem kéne a futároknak sem az egész plázán átverekedni magukat.

Szerintem megoldás lenne, lehet a költségek növekednének, de ahogy látom nem bírják a kettőt együtt. Hol tudnám ezt ajánlani nekik?



2021. jan. 6. 09:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
Mert felesleges..
2021. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Én megyeszékhelyen lakom. 10 percre a KFC-től, de nem tudok rendelni online, mert ide már nem szállítják ki. Idióta, dilettáns banda.
2021. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

2: Ha 10 percre laksz, akkor menj el érte.

Egyébként meg nem idióták. Más gyorsétteremnél is így van. Nagyon egyszerűen azért, mert ezek az ételek frissen jók. Ezért szállítanak kis körzetbe.

Kérdező: mert nincs rá igény, nincs rá folyamatos igény. Nem éri meg ezért több üzletet fenntartani.

2021. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Autóval 10 perc. Parkolni a környéken lehetetlen, akkor is ha nem ingyenes.

Egy pláza etetőjében van és mindig rettenetes a tömeg, káosz. Pont emiatt kellene a jelen helyzetben kiszállítás.

Tehát, egy idióta, dilettáns banda. A messzebb levő éttermek kiszállítanak.

Kisbuszunk van, ami túl magas a pláza parkolójához.

2021. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

4: De a gyorséttermek nem. Más se. Pl. Meki.

Szemetek, hogy nem hozzátok igazítják a parkolókat :D

2021. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
És te miért nem nyitsz, kérdező? Nyiss egy sajátot, ott nem kell majd sorban állj.
2021. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Mivel egy új étterem megnyitása őrületesen agy költségekkel jár. Gondolj bele ki kell építeni a törvényileg és belső előírásoknak megfelelő épületet. Ha csak szállításra mennek akkor kell egy parkoló ahol megáll a futár. Kellenek a tárolásra, elkészítésre, csomagolásra kiadásra területek az épületen belül. Eleve fel kell venni egy csomó alkalmazottat pluszban. Teljesen felesleges egy ilyen egység megnyitása még egy Budapest méretű városban is. Én Szolnokon szoktam rendelni nekem eddig kb 20 rendelésnél 1x volt problémám.
2021. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom vidéken hogy megy, én a Budapesti tapasztalataimat írtam le, hisz csak ott ettem eddig kfc-ben. Szerintem nem annyira felesleges, ha közben az élőben fogyasztók elégedetlenek. És igen, nekem szinte mindig kihagynak valamit, és meg kell várnom amíg a netpincérek 20 rendelését előttem kiadják, ami bosszantó.


Pont ezért irtam, hogy nem egy rendes új üzlethelységet kéne, ami vendégek fogadására szolgálna, csak konyha és az emberek lenne a plusz költség. A kiadó ablakot meg arra értettem, hogy a futároknak be se kéne lepni, hanem ott sorban meg tudnák várni.

2021. jan. 6. 10:28
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező!

Egyszerűen nem akarják érteni mi a gondod... csak mondják a magukét.

2021. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi állapot minimum kivételes, soha nem lesz ennyi rendelés, plusz ha Zuglóból rendelsz, hiába van csak netes rendelésre egy hegyvidéki KFC, a Keletiből így is gyorsabban kihozzák.
2021. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!