Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Netpincér - online borravaló?

Netpincér - online borravaló?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, van ilyen lehetőség, azonban én csak a Starbucksnál találkoztam ezzel a lehetőséggel. Esetleg tudok mondani olyan Budapesti éttermeket, ahol van ilyen lehetőség a netpincéren belül? Előfordul, hogy nincs nálam készpénz és nem szeretek nem adni borravalót.


Köszönöm!



2020. dec. 25. 13:22
 1/8 anonim válasza:
71%
Úgyis le kell adják a cégnek, nem rakhatják zsebre szóval szerintem fölös...
2020. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Az online borravalot is kihozza a futar? :) ... vegul is ha mar megrendelted
2020. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rendeltem meg, ma nem is szeretnék rendelni, csak eszembe jutott! :) Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 25. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Mióta ilyen fokozaton tombol a korona, én akárhonnan rendelek, mindig megkérdezem, mi a borravalópolitika. Ha nem teheti el a futár, akkor egy lyukas garast sem kap, egy huncut petákot sem, mert a tulajdonos zsebét nem hízlalom. Épp elég drága az összes kaja az étlapon. Ha nem elég drága, akkor emelje akár a duplájára, és majd nem megyek oda.Ha elteheti,akkor amennyiben maradéktalanul, maximálisan mindennel elgéedett vagyok, akkor - és csakis akkor - pengeélesen 10%, egy huncut petákkal sem több, én se kapok borravalót, dolgozzon meg minden fillérért, én se kapok borravalót: ahogy nem kap a tanár, az összes irodista, a boltokban a kasszás, a hentes, nem kap a mentős, stb. stb. stb.
2020. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
netpincer!..valami katasztrofa, inkabb a pokol tuze egesse el a lelkem,minthogy ujbol toluk rendeljek... hazudnak,hogy kihoztak,meg hogy felhivtak..pedig nem...
2020. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
(off, nálunk egyszer, mikor a párom kártyával fizetett és úgy akart borravalót is adni azt mondta neki a futár, hogy inkább ne, mert úgy macerásabb és amúgy is a főnöké a borravaló)
2020. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Netpincér futárként mondom:

A futár megkapja 100%-ba a borravalót, amit online adsz... és elvileg a Netpincér GO-s rendeléseknél lehetséges csak! Ergó pl. meki, burger king, stb. és a futár azonnal átadás után látja, hogy az adott vendég adott-e borravalót! Wolt esetén 1órával később látszik és ott is 100%-ban az adott futár kapja meg!


[link]

2020. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. dec. 28. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!