Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet most enni ebédet...

Hol lehet most enni ebédet helyben fogyasztással Budapesten?

Figyelt kérdés

Menzára, egyetemi menzára, üzemi konyhára gondolok.


Ugyebár ilyen helyeken lehet helyben fogyasztani.



2021. jan. 25. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Vegyél valamit elvitelre és edd meg valamelyik parkban. A szabad levegőn kevésbé kockázatos, és biztos meghozza az étvágyadat is.


Nyílván okkal van minden lezárva, itt is, külföldön is. Én minden percnek örülök, amit a szabadban lehetek, mert kell a D vitamin.

2021. jan. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Most jöttem a Maximusból. nagyon finom ebédet adtak, köszi a segítséget :) Egyébként Nem tudom, ki az aki mindenkit lepontoz...
2021. jan. 26. 12:06
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

12: akár találkozhattunk is.... :-D

Most jöttem fel, én is ott ebédeltem. :)


A pontozással nem szabad foglalkozni. Vannak, akik ebben élik ki magukat, hogy ha valami nekik nem tetszik, akkor nyomják a mínuszt...

Vagy pedig funkcionális analfabéták, és nem értik ,mire vonatkoznak az ikonok. :-D

2021. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mit ettél? :D én tárkonyos csirkeragulevest, rizst + párolt zöldségeket és rántott csirkemellet :D a leves nagyon finom volt :)
2021. jan. 26. 14:11
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Murphy csirkét :)
2021. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!