Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Don Pepénél elfogyott a sonka?

Don Pepénél elfogyott a sonka?

Figyelt kérdés

Először és talán utoljára rendeltem tőlük. Pizzát kértem és a sonka helyett reszelt párizsi volt rajta. Ha gyerekkoromba nem lettem volna menzás valószínű fel sem ismertem volna.

Ez normális, vagy csak elfogyott a sonkájuk és ezzel helyettesítették?

Amennyibe került azért bele kell hogy férjen.. (a tésztát azt hagyjuk hozzászoktam már, hogy mindenhol szar)



2021. febr. 1. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

én kb. 10 éve ettem utoljára a Don Pepe-ben, akkoriban a sonka inkább a befőttesgumira hasonlított. Lehet azóta átálltak másik fajtára.


Amúgy szerintem alaptalan a felháborodásod, köztudott, hogy a Don Pepe silány minőségű ételeket kínál baromi magas áron.

2021. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom,én rosszat még nem ettem ott soha.
2021. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kkor van egy sejtésem, hogy ez ilyen sajnos. Mostantól kerülöm.
2021. febr. 2. 02:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Győrben nagyon finom a Don Pepe pizzája és rendes sonka van rátéve.
2021. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy vannak vele, jó lesz a párizsi is a pesti proliknak!!!
2021. febr. 20. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felháborító, hogy a Don Pepe milyen áron adja az ételeit azok minősége és az adagok mennyiségéhez viszonyítva. Régebben sokat rendeltem tőlük (főleg a húsimádó pizzájukat), viszont egy ideje már nagy ívben kerülöm őket.
2021. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!