Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a kedvenc kajád a...

Melyik a kedvenc kajád a KFC-ben,McDonalds-ban,Burger King-ben?

Figyelt kérdés
Esetleg menüben?Űdítő,desszert,harapnivaló,bármi is érdekel.

2021. febr. 13. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

- meki: sült krumpli

- KFC - káposztasaláta és csípős csirkeszárnyak (de ezt már nem ehetem többé)

- Burger: ott szerintem egyszer ettem életemben

2021. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kfc: qurrito

Meki: epres fagyi

Burger king: sajtos-baconos wopper

2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Burgerben a Whopper szendvics különböző variációi a kedvenceim. Meki-ben pedig a Big Mac. Mekibe csak pár havonta járok, mellettünk van egy Burger, oda havonta egyszer. KFC-ben még sose voltam.
2021. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mekiben a halas szendvics, az almás pite, és a csokis meg a banános shake


burger kingben a sajt falatok

2021. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kfc qurrito a kedvenc meg a halloumi twister és a strips. Burgerbe meg a mekibe nem járok.
2021. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A Burger King-ben nagyon jó kuponok szoktak lenni, érdemes figyelni. Konkrét kaják közül a Whopper és a Chili Cheese Burger a nyerő.
2021. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden jöhet ezekből! :) :D De ha elmegyek gyorsétterembe, akkor általában ezeket szoktam legtöbbször kérni. Csak úgy felsorolom őket, nem kedvelési sorrend szerint írom le:


KFC: The Kentucky Fries (baconos, sajtszószos sültkrumpli), 15 Hot Wings Kosár, Strips, Hot Shots, Tejkaramellás Shake, Epres Shake, Mogyoróvajas Shake, Sült krumpli, Fokhagymás majonéz, Hagymakarika, Káposzta saláta, Újratölthető üdítő (Kóla).


Meki: Goosey Gustav (Libamájas) nagy menüben. Általában mindig nagy menüben kérem a szendvicseket úgy, hogy nem írom oda mindig azt, hogy nagy menüben, hanem csak a szendvicsek nevét. Big Mac, Sajtburger, Dupla Sajtburger, Sajtos McRoyal, Dupla Sajtos McRoyal, Sertés McFarm, Filet-O-Fish, Sajtos McRoyal Deluxe, Sajtos McRoyal Bacon, Extra Cheesy Sajtburger, McFreeze Karamellás, McFreeze Epres, McFreeze Csokis, Forró Almás Pite, Vaníliás Shake, Epres Shake, Csokis Shake, Sült krumpli, Borsos Burgonya, Ha van épp valamilyen finom sajt falatok, akkor azt mindig kérek, Üdítő (Kóla), Fokhagymás majonéz, Ketchup, Majonéz.


Burger King: Bacon King, Dupla Whopper Sajttal, Whopper Baconnel és Sajttal, Whopper Sajttal, Big King, Dupla Sajtburger Bacon, Bacon King Jr, Texas Burger, Dupla Sajtburger, Whopper Jr Sajttal, Sajtburger, Sült krumpli, Hagymakarika, Majonéz, Tejfölös szósz, Ketchup, Édes-Savanyú szósz, Curry-Mangó szósz, Üdítő (Kóla).

2021. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
52%

McDonaldsban: Baconos McRoyale

KFC: Twister

Burger King: utálom

2021. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!