Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kfc-ben nem azt kaptam, amit...

Kfc-ben nem azt kaptam, amit kértem? (hanem jobbat és filccel rá volt írva, h OCH) Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Mivel csakelvitelre lehet rendelni, itthon vettem észre, miután kibontottam, h nem egy Gold Grandert, hanem egy hatalmas, nagyon megpakolt húsos-sajtos-szószos burgert. Még sok mást is rendeltem (hambit csak ezt az egyet), azok stimmeltek. Ennek a hambinak a csomagolására az van írva, hogy OCH, amit nem tudok, h mi. Filccel írták rá. Szerintetek? Talán original chicken/cheese hamburger.

A hambiban nem volt más, csak bundás csirke (rengeteg), sok sajt, barna és narancssárga szós és az alján némi hagyma. A Granderben lett volna hagymakarika és bacon. A burger zsömléje is teljesen más,első ránézésre azt hittem, hogy meg van fűszerezve. Nem az a szokásos fényes és szezámmagos, hanem matt és hatalmas.



2021. febr. 16. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha mész újra kérdezd meg.
2021. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Abban a KFC-ben folyton vagy lehagynak valamit vagy mást adnak...

Inkább itt kérdezem, hátha vki dolgozik KFC-ben és tudja.

2021. febr. 16. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha nő vagy,tetszel a futárnak (vagy ott valakinek),és így akar kedveskedni.

Bocs,ez volt a legelső gondolatom a sztorit olvasva.

2021. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Személyesen vettem át a KFC-ben és nő adta oda (meg amúgy is nagykabátban sálban és sapkában voltam, szóval ez nem játszik) :)
2021. febr. 16. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én kfcbe dolgozok. Amit kaptál az egy grander cheeser volt. És egyébként tény hogy sokat rontunk, elcseréltük valamit vagy kihagyunk de hidd el hogy nem direkt csináljuk. (ennek ellenére sokan azt hiszik hogy igen és rengeteg szart kapunk a nyakunkba) de képzeld el azt hogy 30 rendelés bent van 6 futár arra vár hogy vihesse a rendelést de az elvitelre váró vendégek is türelmetlenek. Senkinek fogalma sincs mennyire nehéz. De próbálunk mindent megtenni hogy elégedettek legyenek a vevőink.
2021. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ja és ha rengeteg bundás csirke volt benne akkor dupla grander cheeser lehetett mert abba kettő hús van és amit OCH-nak olvastál az DCH lehetett
2021. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Csak tudnám miért rendelnek ennyien gyorséttermből. Rendes éttermi kajára ugyan annyit kell várni, ha hazarendeled. Így nincs semmi előnye ezeknek a vendéglátóknak. Nem a kérdezőt akarom bántani, én is rendeltem már tőlük, egyszer. Csak a KFC -s kollega szavaira reagalok, hogy 6 futár várja a rendelést??? Döbbenet!
2021. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A DCH mit jelent? Dupla grander CHeese?
2021. febr. 19. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
OCH🤔? Oxigén-szén-hidrohén😏😂.
2021. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!