Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kecskeméten, a Malom Étterembe...

Kecskeméten, a Malom Étteremben járt-e valaki? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
1996-ban jártam ott, gondolom, azota csak növekedett a hirneve. Irjátok meg, mi tetszett, mivel voltatok megelégedve, és mivel nem.

2021. márc. 3. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok Kecskeméten Malom éttermet, de Malom bevásárlóközpontot igen. Talán a régi Malom étterem helyén épült?
2021. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szélmalom Csárdára gondolsz?
2021. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Draga es nem izlett.

Fekete golyo sokkal jobb

2021. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a Szélmalom Csárda, a város szélén volt, egy szélmalom épületben.
2021. márc. 3. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a korlátozások előtt voltunk. Nagyon finom volt, amit mi ettünk, viszont eléggé drága hely ahhoz képest
2021. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5, akkor mi is elmegyünk, megkérdezhetem hol van ez a Malom étterem?
2021. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Végülis nem a Malom Étterem, hanem a Szélmalom Csárda, nagyon rég jártam

ott, nem emlékeztem pontosan a nevére. A város szélén van, de nem találnék

oda, egy cégtulajdonos vitt , kocsival, a vasutállomásról. Belül nagyon szép volt, és amikor kiszolgáltak, az Erdélyi Butorgyár igazgatoja ( román, egy hangot sem tudott magyarul) az elsö tál kaja láttán azt kérdeze tőlem, miért egy tálban szolgálnak ki mind a négyünket?

2021. márc. 4. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a Szélmalom csárda, de egy régi malom épületben van az egész. Egyébként szerintem nagyon hangulatos, nekünk maga a hely kifejezetten tetszett.:)

A Praktikernél kell kimenni Kecskemétről és Kiskufélegyháza felé kell haladni, egyenesen, egy körforgalomnál van, de már messziről felismerhető :)

2021. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
5 és 8 voltam :)
2021. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Mi voltunk ott és nem volt rossz, kicsit drágább fajta, de nem az amelyik egy hatalmas tányérra tesznek egy elegáns három falatot hanem rendesen tele van a tányér és nagyon laktató, szóval azt ajánlom, hogy az előtte lévő 4 órában ne egyetek semmit.
2021. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!