Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi van akkor ha étteremben a...

Mi van akkor ha étteremben a fogyasztásom után nem tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam és biztos fordult már elő valakivel. Ez tök ciki lehet. Pl. elfelejtettem pénzt vinni, vagy nincs nálam annyi. Elfogyasztottam az ételem mint aki jól végezte a dolgát, amivel a szakácsok fáradoztak és egyszer csak...nem tudok fizetni. Na ilyenkor mi van? Ott ülök jóllakva, mellettem meg a pincérek és a felettesei kérdezgetnek, vagy mi van ilyenkor? De ugyanez van pl. egy fodrásznál...nagysoká lenyírja a hajam, beállítja a frizurát és nem tudok fizetni. Ott állok lenyírt, belőtt hajjal és megmondom mindjárt visszajövök elugrok pénzért? Vissza nem ragaszthatja addig a hajam. Na az ilyesmi szituk hogy működnek? Esetleg akinek van tapasztalata.

2021. márc. 4. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt, hogy úgy üljek be egy étterembe, vagy akár fodrászhoz, hogy nincs nálam pénz. Mindig van nálam készpénz és kártya is. Az más ha leugrasz a boltba és ott veszed észre, hogy nem hoztál pénztárcát. Akkor addig félre teszik az árut. De ha valamilyen szolgáltatást veszel igénybe ne fizetéskor csekkold már le, hogy mennyi pénz van nálad.
2021. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
77%

Nekem taxinál volt, hogy nem tudtam fizetni és akkor derült ki, amikor hazaértem. A Személyimet ott hagytam a taxiban és felszaladtam a lakásba és levittem a taxisnak a bankkártyát.


Az volt a sztori, hogy elmentem este az egyetemi társakkal találkozni és ilyenkor csak kpt vittem, meg személyit, más iratokat és bankkártyát nem, mert féltem, hogy ellopják a kocsmában és buli után nem jött az éjszakai, szóval taxival vitettem magam haza, mert, mivel keveset ittam, maradt egy csomó pénzem. Azt hittem elég lesz hazáig. Nem volt elég. :)

2021. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!