Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha szívatásból pizzákat...

Ha szívatásból pizzákat rendel valaki más címére, akkor mit csinál a pizzéria?

Figyelt kérdés
NEM akarok ilyet csinálni, de most láttam a neten, hogy valaki így szívatta meg egy haragosát. Tehát, ha rendelek például 3 pizzát valakinek, akinek tudom a számát meg a lakcímét és ezeket az adatokat adom meg, akkor a pizzázó mit csinál? Megpróbálják valahogy kiszedni a pénzt belőle, vagy lenyelik veszteségnek?
2021. ápr. 1. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség aki nem rendelt azt eleve nem tudják megszivatni, mert visszaküldi. A pizzéria és aki nem rendelt ellenben ismeretlen tettes ellen tehet feljelentést mivel az adatait használta és megtévesztett egy kereskedelmi szolgáltató egységet amivel alapanyag és üzemanyag költségét pazarolta. Bár a pizza biztos talál új vevőt de az üzemanyagot nem fogja megfizetni neki majd csak az aki más adatait használta bosszúvágyból.
2021. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

feljelentest tesznek, a rendorok, pedig bemerik a hivast.

(szerintem)

2021. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Mást nem nagyon csinálhatnak. Max.elrakják a pizzát.
2021. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ha egyszeri eset, akkor benyelik a veszteséget (kivéve ha a megszivatott illető átveszi a pizzát :D) és nem foglalkoznak vele. Szerintem minden pizzériával történt már ilyen.

Ha valaki rendszeresen szórakozik ezzel és komoly kárt okoz, akkor meg gondolom megtalálják a módját, hogy elkapják az illetőt.

2021. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Feljelentés.
2021. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!