Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten vagy a környékén...

Wirwil kérdése:

Budapesten vagy a környékén tudtok mondani rockkocsmát?

Figyelt kérdés
A Para Noir-t és a Liquid-t ismerem, de én inkább olyan helyet keresek, aminek van kiülős (lugas) része, fapadokkal, jó társasággal, laza hangulattal. Inkább külvárosi részre tudnám elképzelni, de jöhet minden ötlet.

2021. ápr. 25. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Amiket ismertem és ahhoz hasonló amit keresel, azok bezártak(zuzda, Dürer kert). Plusz ki tudja kik élték túl a koronaválságot. Illetve ha rock kocsma nincs teraszos része(pl a rocktogonrol per pill semmit nem tudok, de nincs kiulos része ha jól emlékszem). Az A38 még talán hasonló lehet.


Inkább steampunk stílusban tudok helyet javasolni. Pl az uranianal a neked csak dezső néven futott(már más a neve), de ott ki lehet ülni. Esetleg a krak'n' town (4-6 vonalán közel a blahahoz), régebben ki lehetett ülni, hogy most mi van nem tudom, mert nem járok arra.

Esetleg az ördög-angyal sörözők. Ha sima kerhelységgel is beéred akkor kicsit több a lehetőség.

2021. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fekete lyuk ... dark side ... vagy ezek mar nem mukodnek? :))))
2021. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szigetszentmikolos fele volt a Speed club :DDD
2021. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már rég nem Fekete Lyuk a név, de a hely létezik. Most Supersonic névre hallgat.
2021. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Robot
2021. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Időközben megnyílt a Control Pub, illetve a Riff Club is kocsmaként kezdett működni, amikor nincs koncert. Alternatív helyként nemrég nyitott újra az Angyal. Plusz a körúton is találtam egyet, elég fasza hely: Virus.


De olyan oldschool, fapados-lugasos helyet eddig nem találtam.

2022. okt. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!