Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Netpincér rendelésnél van...

Netpincér rendelésnél van valami minimum összeg ami alatt nem "illik" rendelni?

Figyelt kérdés

Home office-ban rászoktam a rendelgetésre. Van, hogy rendelek 2 pizzát egy alkalommal és akkor a másikat meghagyom másnapra ebédre (nem olyan mint a friss, de bőven jó).


De néha szeretnék mást is rendelni. Viszont ilyet, hogy 1db hamburgert rendelni nekem valahogy furának tűnik :D


Ti hogy vagytok ezzel?


2021. ápr. 27. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szokott ilyen aggályom lenni, pedig a város szélén lakom, a legközelebbi helytől kb 5-6 kilométerre. Ha a Netpincér engedi az 1 db hambi rendelését, akkor nincs gond, az étterem vállalta, hogy kiszállít ekkora mennyiséget. (Van, ahol van minimum rendelési érték, pl 15 000 ft alatt nem szállítanak.)
2021. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, arra gondolsz, hogy "gáz"-e csak két palacsintát rendelni. Ritkán rendelek Netpincérről, de 99%-ban egy adag ételt rendelek. Ha az egy hamburger, akkor annyi, sose jutott még eszembe, hogy ez kevés lenne. Nekem inkább az a fura, hogy úgy rendelsz pizzát, hogy majd másnap megeszed, ahelyett, hogy másnap frissen rendelnél megint egyet. Van, ahol van minimum rendelési érték, nem feltétlen olyan magas összeg, amit az egyes ír, de mondjuk 3000 forint, na ők nem vállalják az egy hambit. Ahol nincs ilyen megkötés, ott nyugodtan.
2021. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, megadhatják a minimális rendelési értéket, azon túl viszont semmi közük hozzá.
2021. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Magyarországon nem
2021. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rendeltünk már egy hamburgert, de 6 személyes bőségtálat is. Semmi baj nem volt belőle.
2021. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étterem majd megad egy minimális rendelési értéket, ha úgy gondolják, hogy van.
2021. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában a Netpincéren lévő éttermeknél szokott lenni egy minimális rendelési összeg amit el kell érni. 500 Ft, 800 Ft, 1000 Ft, 1200 Ft, 1500 Ft...stb. De ezt rendelésnél úgy is látni. Én úgy szoktam csinálni, hogy ha nem érem el a rendelési összeget, ha csak egy sajtburgert rendelek, akkor rendelek mellé egy üdítőt, vagy egy sült krumplit, vagy salátát, vagy egy szószt, vagy valamilyen desszertet, általában palacsintát és, akkor már elszoktam érni azt a kiírt összeget. De ha nincs rendelési összeg, akkor általában szokott lenni házhoz szállítási díj.
2021. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az, hogy mi alatt nem "illik" rendelni, rajtad áll. Hivatalosan nincs ilyen összeg, annyit rendelj, amennyit szükségesnek érzel. Én sokat rendeltem olyan helyről korábban, ahol nem volt értékhatár. Így 1 db pizza, hamburger, gyros is belefért. Az étterem vállalta.


Persze én is jobban érzem magam, ha többet rendelek, de ezen ne aggódj! Netpincér futár vagyok egy ideje, ugyanúgy kiviszem az 1100 Ft-os rendelést, mint a 12 500 Ft-ost. :D

2021. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!