Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet ilyen ételt enni...

Hol lehet ilyen ételt enni Budapesten?

Figyelt kérdés
Már ha lehet... :D Már több videó szembejött velem, egy szerintem ázsiai ételről, ami olyan mint egy leves, konkrétan forr, és evőpálcikával tartják bele a húst, úgy sül meg, és úgy eszik meg. Az étel nevét nem tudom sajnos, de ha valaki tudja miről van szó, és esetleg lehet valahol ilyet enni étterembe, akkor megköszönném ha megosztaná.:D

2021. máj. 13. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Fondue? :)
2021. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Noooo, ez egy leves, tele minden jóval, kb mint egy húsleves és úgy teszik bele a nyers húst ami megsül:)
2021. máj. 13. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Levesben megsul? :) Ez valami kepzavar :)
2021. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megfő helyesebb kifejezés, valóban:D
2021. máj. 13. 19:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, hotpot néven fut:)
2021. máj. 13. 19:34
 6/10 A kérdező kommentje:
2021. máj. 13. 19:35
 7/10 anonim válasza:
93%
Hát Wang mester éttermében, nagyon jól nézki :)
2021. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 10 éve ettem ilyet (hasonlót) a Dózsa György úton, a 9 Sárkány Étteremben, ott is minimum 12 féle nyersanyag volt kirakva, a bárány hústól a garnélán keresztül az üvegtésztáig, plusz különböző szószok. Alapanyagtól függően tartottuk a főző lében 10 mp-1 perc között, majd mártottuk az egyik szószba. Kínaiakkal voltunk, így igyekeztünk azt csinálni, amit ők. Nagyon finom volt.
2021. máj. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Wang Fu tényleg a legrégebbi, de inkább menj ki a Jegenye utcai Chinatownba az igazi autentikus érzésért.


FB-n keresd a Chinatown Budapest oldalt, ott közölnek infókat, pl. a nyári sátras kivonulásról is, ami mindig nagy buli. Júniustól szeptemberig minden nap du. 5-től 10+ étterem kínálatából lehet vegyesen válogatni, mobil hotpot is megoldható, bár az nem a legjobb. Vannak rendes éttermek is, Google térképen Mandarin Grill & Hotpot néven találod a legnagyobbat.


De azt tudni kell, hogy a hotpotozást alapvetően nagyobb társaságoknak szánják, így többen (legalább 5-6 ember) érdemes menni.

2021. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! Főleg 9-es, köszi, az ajánlást mindenképp figyelni fogom az oldalt!!:)
2021. máj. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!