Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Sose legyen ennél nagyobb...

Sose legyen ennél nagyobb bajom, de Budapesten hol lehet olyan igazi csokis kekszes fagyit kapni? Nem kell bele kurkuma, meg menta, meg bánat tudja mi, csak az az igazi csokis keksz.

Figyelt kérdés

Lehetőleg VII. vagy XI. kerület környékén, de az sem baj, ha messzebb. :D

Erre gondolok: [link]



2021. máj. 18. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ilyet sehol nem láttam, csak a Kelenföldön Oreosat meg Pilótásat
2021. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dornstadter ***** válasza:
91%

Ez a kép alapján Mec3-as fagyi. Annyiban "igazi", hogy igazi Mec3 csokis keksz alapból csinálják, de ez is csak egy fajta fagyi alap, sok köze nincs a rendes főzött fagyihoz.

De ha mindenképpen ilyet szeretnél enni, akkor keress olyan üzleteket ahol Mec3-as alapanyagokkal dolgoznak. Általában valamilyen formában kint van a logó, de akár meg is kérdezheted.

2021. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Uh de imádom ezt az ízt, amúgy két évente van egy kiállítás a Sirha. Nagy élelmiszeripari, ott ezeket a fagyikat ingyen lehet kóstolni. Tavaly kb 30 gombócot ettem megy egy délelőtt
2021. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, 2-es válasza alapján célirányosan kezdtem keresni ilyen üzletekre, és hétvégén tesztelem is, hogy kapható-e.

Ha valakinek szüksége van az infóra, akkor két esélyes fagyizó az I Love Gelato a Mester utcában, illetve privát üzenetes ajánlás alapján az Azúr Fagyizó a Pozsonyi úton. :)

Jövő márciusban pedig megpróbálok eljutni a Sirha-ra, köszönöm szépen!

2021. máj. 20. 11:21
 5/6 anonim válasza:
100%
I love Gelato - Mester utca 05.29 = nincs csokis-kekszes fagyi :(
2021. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem ideírni, de 27-én sem volt az I love gelato-ban, bár azt mondta az eladó, hogy most pont nincs, tehát lehet, hogy általában tartanak, de nem tudom.

Viszont facebook hirdetés hozta fel a Daltissimot, ami az Allee-nál van, és a képeik között láttam csokis kekszet. :D

2021. máj. 30. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!