Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Babaváró bulira szeretnék...

Babaváró bulira szeretnék tortát rendelni de nem vagyunk cukiba járósok. Kérhetnék Budapest vagy a környéki jó cukrászdát ajánlásokat ahol készítenek ilyet is?

Figyelt kérdés

Babváró bulira szeretnék rendelni finom tortát, jó ár-érték arányban. A párommal nem nagyon vagyunk cukiba járósak így szeretnék jó cuki ajánlásokat kérni Budapesten vagy környékén. Olyan helyet keresek ahol finom és dekoratív sütik/torták vannak.


Mindenkinek köszönöm a segítséget! ☺️


2021. máj. 21. 23:36
 1/5 Derjaderja válasza:
85%

Ők jókat csinálnak és nagyon kedvesek, rugalmasak.

Nekünk dec 23-án vállalt 25-re egy tortát a cukrász hölgy (pedig csak azért hívtam, mert 24-én még volt kiszállítás, nincs-e visszamondás).

De egyedi tortát még nem rendeltem, nem tudom, van-e.


[link]

2021. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Derjaderja válasza:
85%

Ó itt van

[link]

2021. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
Hérics Cake Shop, bár nem olcsó, de nagyon szépek a torták. Bármilyen elképzelést megvalósítanak.
2021. máj. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%

Utolsó vagyok, még a Daubner is nagyon finom, mi jórészt onnan rendelünk.


Ha pedig egyáltalán nem akartok sokat költeni rá, az Auchan sütijei nagyon finomak! Sok torta is van, külsőre is szépek, ízre is nagyon jók. A torták szeletenként is megvehetők, így meg tudjátok kóstolni, mielőtt megvennétek az egész tortát.

2021. máj. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%

Kifejezetten torta és sütemény kiszállítással

foglalkozik a bolo és az édes város is. Nem ôk sütik, hanem több cukrászda tortáiból tudtok válogatni a honlapon és házhoz viszik.


Nem annyira a klasszikus vonal, inkább modernek vannak, beleértve a mentes dolgokat is, de ez cukrászda függô.

2021. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!