Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Le lehet úgy nyelni egy...

Le lehet úgy nyelni egy meztelen csigát, hogy nem veszi észre az ember?

Figyelt kérdés
Nem troll kérdés, egy pesti kávézóban mászott ki egy a szendvicsünkből, és most kicsit parázunk, hogy nem ettünk-e meg 1-2-t, amit nem vettünk észre. Köszi a választ!

2021. jún. 16. 12:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
😆😂
2021. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Simán! Ha kicsi, minden további nélkül!

De hidd el, hogy amilyen termékek vannak az élelmiszeriparban, nagyjából ez az utolsó dolog ami miatt aggódnod kéne.

Max társadalmi normák miatt rögzült undor okozhat enyhébb pszichés disszonanciát, ettől eltekintve semmiféle parázásra okot adó problémát nem okoz. Élettani szempontból biztos lehetsz benne, hogy egészségesebb, mint mondjuk valami parizer vagy valami fosabb virsli féle.

2021. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem vega-szendvics volt, akkor no para. Ha az, pereld a kávézót
2021. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
58%

Nem értek egyet az előző válaszadókkal. Nem beparáztatni akarlak, de a meztelencsiga híres arról, hogy mindenféle parazitát hordoz(hat). Nagyon durva a sztorid, melyik kávézó volt ez? Szerintem az a minimum, hogy bepereled őket, ez azért szerintem több, mint simán csak figyelmetlenség.

Reméljük nem nyeltél le egyet sem, és nem lesz semmi bajod. Szerintem azért észrevenné az ember.

Extrém sztori, de azért itthagyom: [link]

2021. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Saláta utazó volt. De nem lesz semmi bajod tőle, ha észrevettétek gondolom nem ettétek meg és töbé oda vissza se mentek.
2021. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnos tudok a rat lungworm parazitarol, ami meztelen csigakban lehet, ezert is vettem kicsit komolyabban a dolgot. A kerdesem viszont arra is iranyult, hogy allitolag egy meztelen csiga meglehetosen keseru, szoval az ize miatt eszre kene venni, ha raharapunk. Ez vajon igaz?
2021. jún. 19. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem veszed észre
2021. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj ne!!
2021. jún. 21. 15:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán. De ha valami salátás dolgot csinálsz, abban is simán be lehet enni. Lenyeled olyan kicsi, vagy azt hiszed, hogy egy jófajta mócsing illetve ízes, kicsontozott hús. Mert végülis az.
2021. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tehát nem keserű?
2021. jún. 22. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!