Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van aki szokott meztelenül...

Van aki szokott meztelenül főzni, vagy így a konyhában lenni?

Figyelt kérdés

Párom mondta hogyha nincs itthon senki, akkor szinte mindig meztelenül van, de amúgy is csak alsónadrágban mindig. És a konyhába is úgy járkál ki, főz, süt, pakol, meg minden. De nekem ez olyan furcsa. Tegnap ő főzött kettőnknek két napra előre és mondta hogy az egészet meztelenül csinálta.


3-an lakunk egy két szobás albérletben, miénk a nagy szoba és egy régi jó barátom lakik a kisebben most lakótársként.


2018. jan. 10. 14:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem szoktam, mert elég kellemetlen lehet ha a meztelen testemre fröccsen forró olaj, vagy a kaja.
2018. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát, úgy nem, hogy van lakótárs :D

De amíg csak ketten voltunk a férjemmel, gyerekek nélkül bizony megesett, hogy egy törölközőben vagy anélkül mentem ki a fürdőből a konyhába felrakni a levest főzni.

A férjem meg mindig kiröhögött, mert a szomszéd kertjére nézett a konyha ablaka. Én meg totál elfelejtettem, mert korábban a 8. emeleten laktam egy panelban, és hozzá voltam szokva, hogy úgyse lát be senki :D

2018. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Fúj, és mivel keverte a mártást? És úgy ül le, mikor nem kell folyama a kaja mellett állni, összep~öcsözik mindent? Guszta.
2018. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom fakanállal keverte a mártást és nem a hímtagjával.
2018. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Meztelenül nem, de bugyiban-melltartóban elég sokszor, mert ha mondjuk megy 3 főzőlap plusz a sütő, eléggé fel tud melegedni még így télen is a konyha :)

Mondjuk nálunk nincs lakótárs, az úgy elég fura, bármikor betoppanhat v ilyesmi, esetleg vendéget is hoz, stb.

2018. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván ez valamiféle szexuális perverzió. Más magyarázata nem nagyon van, miért tüsténkedik valaki a konyhában télen-nyáron egy szál pôcsben.. :/
2018. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nem a konyhában meztelenkedik, hanem amikor nincs otthon senki, csak ő (ez a munkája miatt elég sokszor van), akkor szeret meztelenül lenni az egész lakásban. De amikor én vagy a lakótársunk is hazajön, akkor felvesz ruhát. Azt meg lehet előre tudni, mert a kapucsengő pittyegése amikor lent beírja valaki a kódot, egy perccel előre jelzi, ha jön valaki, plusz a lakás ajtó is mindig be van zárva, amit mindig a hazaérkező ember nyit ki magának, szóval akárhol van, azt mondta van ideje ruhát felvenni. Ha meg hármunkon kívül van valaki a lakásban, mindig rendesen felöltözik pólóba, melegítőbe legalább.
2018. jan. 10. 15:15
 8/27 anonim ***** válasza:
36%

> Nem a konyhában meztelenkedik, hanem amikor nincs otthon senki, csak ő (ez a munkája miatt elég sokszor van), akkor szeret meztelenül lenni az egész lakásban


Pláne.

Hiába nyomogatjátok a piros kezet, ez tuti szexuális perverzió. Kötve hiszem, hogy ekkora rekkenő hőség lenne a lakásban..

2018. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Panel, nincs hőszabályzó a fűtőstesten. Én is pólóban és rövidnadrágban vagyok itthon télen is. Sokszor nyitjuk ki az ablakot -10 fokban is egy-két percre szellőztetni. Ő ráadásul 2 méter magas és 100 kiló körül van, úgyhogy elhiszem hogy a teste több hőt termel és jobban melege van, mint nekem.


---


De a kérdésre visszatérve pl én is félnék, hogy olaj rám fröccsen a konyhában.

2018. jan. 10. 15:33
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam de ugyan mindegy szerintem ha senki se látja
2018. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!