Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a jobb Pizza Forte...

Melyik a jobb Pizza Forte Vagy Pizza Hut, Pizza King?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Pizza Forte
Pizza Hut
Pizza King
60 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
A King tróger hely, a másik kettő ízlés kérdése. Klasszikus étterem korában a pizza hut jobb volt, mielőtt átállt erre a fastfood kiszolgálásra.
2021. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

King: Hagyjuk is, hiába olcsó, ha ennyire rossz. Nézd csak meg pár "éttermük" értékelését.

Forte: Árához képest keveset adnak, és nem egyszer volt már hasmenésem a cuccaiktól. Kedvencem tőlük az avas, nyers bacon, amit szigorúan a sajt alá tesznek, nehogy megsüljön.

Hut: Eszement árazás, amihez nem ér fel sem az adag, sem a minőség. Náluk ettem olyan szinten savanyú paradicsomszószt, hogy állítom neked, ettem már édesebb citromot. Fel nem fogom, hogy képes ezért fizetni valaki.


Ha jó pizzát akarsz, inkább nézelődj a helyi pizzázókban.

2021. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Pizza King: Messze a legolcsóbb, akcióik jók csak, kupon a kupon hátán gyakorlatilag az egész hely. Nehéz néha belekötni, mert van olyan ,hogy 1 pizza csak ezer Ft. Viszonylag gyorsan szállítottak hozzánk mindig.

Pizzáik vastag szélűek nagyon kb az esetek felében. Inkább kenyérlángos, mint pizza.


Pizza Forte és Pizza Hut: Mindkét hely prémiumabbnak próbálja eladni magát, bár ez inkább csak az árazásukon látszik.Valamiért passzírozott paradicsom helyett, sűrítettet használnak, ami savanykás/kesernyés, "összerántja" magát és nem pizzára való.

2021. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Amit a pizza king ad azt én nem nevezném pizzának, sőt emberi fogyasztásra alkalmas ételnek sem. Egyszer brutál ételmérgezésem lett tőlük, fel is nyomtam őket a nébihnél.. Amikor később érdeklődtem hogy találtak-e valamit, annyi bejelentés és panazs volt rájuk, hogy alig lett meg az enyém.. Meg is büntették őket, nem értem még hogy lehet nyitva egyetlen üzletük is...
2021. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

a Forte ezek szerint nem csak szerintem avas szalonnázik.

A Hut meg régen nem volt ilyen paradicsomos

2021. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem pizzában, hanem borzas húsban, de én tűzőgépkapcsot találtam a Pizza Kingnél a kajában... használtat és használatlant is... :)) Csak a szerencsén múlt, hogy ráharaptam, és nem lett belőle baj...
2021. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosban élek, nálunk ezek közül csak King van, a másik kettőt soha nem próbáltam. Nekem az a gondom vele hogy iszonyatosan zsíros, úszik az egész pizza. Főleg ha kérsz rá paprikás szalámit is. Tocsog, konkrétan az ujjaimon folyik le ahogy fogom a szeletet.

A helyi kis pizzázók sokkal jobban beváltak, szerencsére jó sok van belőlük a városban.

2021. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hutról tudok csak írni, mert a másik kettőt nem próbáltam ki még. Amikor először rendeltünk, a kechupos flakon darab volt a tésztában, ami felsértette a szájpadlásom. Nem volt kellemes, azóta nem rendelek. A helyi kisebb pizzázókban eddig nem csalódtam.
2021. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Forte okés, de inkább szeletet szoktam venni tőlük, általában a Duna plázában, ott elég finom. Pizza King szerintem nem olyan borzasztó, ha éhes vagyok és nem vágyom semmi extrára, akkor belefér, nekem még nem volt velük túl rossz tapasztalatom, persze inkább laktató a pizza, mint finom. Hut a legjobb ezek közül, de bőven jobb helyek is léteznek ennél a háromnál.
2021. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
az otthon készült saját pizza
2021. jún. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!